0 %
(0 hodnocení)
Fomei 500 Ws
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
0 %
(0 hodnocení)
Fomei 500 Ws
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Fomei Digital Pro X - 500

Studiový blesk špičkové technologie s možností ovládání všech funkcí pomocí PC, Macu nebo dálkového ovladače. Nová funkce vysílače Double Picture pro rychlé klíčovaní / maskování a přenesení fotografovaného objektu na jiné pozadí. Spičková technologie řady studiových blesků umožňuje ovládání celého světelného parku pomocí softwaru v PC, Macu, dálkového ovladače nebo manuálně pomocí LCD panelu na zadní straně blesku. Tato nejmodernější technologie ovládání studiových blesků pracuje pomocí bezdratového přenosu (2,4 GHz) do max. vzdálenosti 100 m.  Ovládacím systémem můžete ovládat 1-50 studiových blesků z jednoho místa.
Charakteristika:
Ovládání výkonu výbojky: 7 f-stop/70 nastavení po 0,1 výkonu/ 1/1-1/128 výkonu
Ovládání výkonu pilotní žárovky: 7 f-stop/70 nastavení po 0,1 výkonu/ 1/1-1/128 výkonu
Proporcionální ovládání výkonu výbojky a pilotní žárovky: 7 f-stop/70 nastavení po 0,1 výkonu / 1/1-1/128 výkonu
Dvě funkce pilotní žárovky při záblesku: Continual ON/OFF, pilotní žárovka svítí při záblesku/pilotní žárovka se zhasne při záblesku
Rychlé přepnutí výkonu: plný výkon, nejnižší výkon, poslední nastavený výkon
Počítadlo záblesků: vždy můžete zkontrolovat počet záblesků výbojky světla, životnost výbojky je cca 100 000 záblesků
ACS systém: LCD panel blesku ukazuje výkon v clonách stejně jako při měření flashmeterem. Lze uživatelsky nastavit podle vzdálenosti, tak aby se při změně výkonu změnilo i clonové číslo. Fotograf/ka vždy přesně zná, jaké clonové číslo má nastavit na fotoaparátu i bez měření flashmeterem.
Inteligentní ventilátor: Ventilátor ochlazuje elektroniku, výbojku a pilotní žárovku. Na LCD panelu je zobrazena teplota zahřátí těla blesku. Pokud se v extrémních podmínkách zahřeje tělo blesku nad 65 °C, zazní zvukový signál přehřátí a na LCD panelu se zobrazí upozornění přehřátí. Automaticky se vypnou všechny funkce blesku a zapne se režim ochlazení elektroniky.
Ochranný skleněný kryt výbojky a žárovky uchycen závitem: ochrana při výměně příslušenství, ochrana výbojky a pilot. žárovky pro delší životnost
Systém odpalování blesku:- IR čidlo + vizuální kontrolka nabití blesku - FY3447 2,4GHz vysílač + FY3446 2,4GHz přijímač, dosah až 100 m - radiové odpalování pomocí přijímače FY7859 + vysílače FY7829 (16 kanálů/2,4 GHz)    
Možnost ovládání pomocí softwaru v PC nebo Macu: 5 kanálů – 10 skupin/1-50 studiových blesků
Možnost přemontování uchycení blesku na stojan nebo stropní systém, tak aby byl LCD panel vždy snadno čitelný
Japonské kondenzátory: Pro delší životnost studiových blesků Fomei jsou uvnitř přístrojů použity japonské kondenzátory pro přesné nabití a vybití výkonu blesku. Kvalitní kondenzátory prodlužují životnost celého přístroje a zaručují přesné a rychlé nabití blesku.
Bajonet pro uchycení příslušenství: Fomei/Bowens
Součástí balení NENÍ UNI-Clamp…
Celý systém se skládá ze studiových blesků, bezdrátového odpalovače (vysílače), bezdrátového přijímače do zadního panelu, studiového blesku a dalších periférií, jako jsou: 

USB vysílač + software 
dálkový ovladač iPhone
iPad 
tablet s Androidem
smartphone s Androidem

Možnosti ovládání
Pro možnost ovládání pomocí iPhonem či iPadem je třeba systém doplnit o router a ZigBee konvertor(najdete v naší nabídce). Aplikace pro iPhone a iPad je k dispozici ke stažení v App Store (XB WIFI for iPhone),nebo pro android v Obchod Play (XB WIFI).
ZigBee přijímač/receiver není v ceně blesku.
Systém Pro X je kompatibilní s: Windows 98, Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 3.2.6 Mac OS X 10.5 Leopard, 3.2.7 Mac OS X 10.6 Snow Leopard, 3.2.8 Mac OS X 10.7 Lion, OS X 10.8 Mountain Lion
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Fomei
Výkon záblesku 500 Ws
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky