0 %
(0 hodnocení)
Pro+ Glass 0,30 mm iPhone
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
0 %
(0 hodnocení)
Pro+ Glass 0,30 mm iPhone
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

FORCELL Temperované tvrzené sklo 9H pro iPhone SE 2022 / SE 2020 / iPhone 8 / iPhone 7 / iPhone 6S / iPhone 6 7426825347077

V jednoduchosti je krása
Jednoduché, ale přesto velice účinné, to je tvrzené sklo 9H pro modely iPhone 6/6s/7/8/SE 2020 a 2022. Ochranná funkce tohoto skla spočívá v tlumení energií vzniklých při nárazu či pádu telefonu, které by mohly způsobit prasknutí displeje. Místo něj, prasklinu schytá samotné sklo. Vy tak nemusíte řešit zbytečný a drahý servis a výměnu displeje. Prasklé sklíčko jednoduše zvládnete vyměnit doma.

Case friendly
Tvrzené sklo je široké 5,9 cm a nepokrývá tak celou plochu displeje až k okrajům. Díky tomu je tzv. case friendly. Znamená to, že na telefon můžete nasadit také ochranný kryt a sklíčko mu nebude překážet. To samozřejmě velmi doporučujeme. Při nošení telefonu v pouzdru či krytu a zároveň používání tvrzeného skla bude váš telefon maximálně ochráněn.

Naprosto snadná instalace
Nalepit tvrzené sklo není žádná věda. Samozřejmě je potřeba dodržet správný postup, ale věřte, že při trošt snahy jej za pár minut zvládnete nalepit. V každém balení naleznete společně s tvrzeným sklem také sadu dvou hadříků. Jeden napuštěný alkoholem a jeden suchý. Hadříky jsou očíslovány tak, abyste nepopletli jejich pořadí. Vlhčeným hadříkem s číslem 1 displej odmastíte a následně suchým hadříkem s číslem 2 osušíte. Ze sklíčka sundáte ochrannou fólii, napasujete a přitisknete k displeji. Pokud si stále nejste jisti, mrkněte se na náš podrobnější návod nebo video, kde se o lepení dozvíte více!
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Pro+ Glass
Tloušťka skla 0,30 mm
Značka telefonu iPhone
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Podobné produkty