Popis

Frigo Chladící pouzdro L

Chladící pouzdro Wellion Frigo L
 
Pouzdro Wellion® FRIGO představuje snadný, rychlý a pohodlný způsob jak chladit váš inzulín, inzulínovou pumpu či jiné medikamenty. Není třeba ani elektřiny, ani zamrazení či zchlazení. Pouzdro Wellion® FRIGO se používá velmi snadno jen s využitím vody. Neustále dokola.
 
Velikost Wellion® FRIGO L 19,5 × 11 cm (pro 2 inzulínová pera nebo 1 inzulínovou pumpu)
 
ANTIBAKTERIÁLNÍ Pouzdro má uvnitř speciální antibakteriální impregnaci.
 
BEZ POTŘEBY ELEKTRICKÉ ENERGIE Aktivuje se studenou vodou, není třeba elektrická energie.
 
BEZ POTŘEBY MRAZNIČKY Není třeba aktivovat v mrazničce či jinými mrazicími prostředky.  
 

Pouzdro Wellion FRIGO představuje snadný, rychlý a pohodlný způsob jak chladit váš inzulín, inzulínovou pumpu či jiné medikamenty.   Není třeba ani elektřiny, ani zamrazení či zchlazení. Pouzdro Wellion FRIGO se používá velmi snadno jen s využitím vody. Neustále dokola.  

 
ANTIBAKTERIÁLNÍ Pouzdro má uvnitř speciální antibakteriální impregnaci

 
BEZ ELEKTRICKÉ ENERGIE  Aktivuje se studenou vodou, není třeba elektrická energie

 
BEZ POTŘEBY MRAZNIČKY  Není třeba aktivovat v mrazničce či jinými mrazicími prostředky

  Aby byla zajištěna trvalá kvalita a hygiena při častém používání pouzdra, je vnitřní část pouzdra opatřena antibakteriální impregnací. Je to výhoda navíc, která je při manipulaci s inzulínem a léčivy velmi důležitá.
Inzulín by neměl být v žádném případě skladován při teplotě vyšší jak  30°C. Ideální teplota je 2 až 8 °C. V létě, např. v dopravních zácpách  či na výletech v zemích s teplým podnebím, bylo doposud velmi obtížné  uchovat inzulín v dostatečném chladu.

 

  Skvělé řešení nabízí chladicí pouzdro Wellion FRIGO. Dokonce i při  vyšších venkovních teplotách je inzulín uvnitř pouzdra, díky principu  odpařování, uchován v chladu po dobu několika hodin i dnů.     Pouzdra jsou dostupná v těchto velikostech:      Wellion FRIGO L          21 x 11 cm (pro 2 inzulínová pera nebo 1 inzulínovou pumpu)      Wellion FRIGO XXL     22 x 19 cm (více prostoru pro vaše diabetické pomůcky)     Malé chladicí pouzdro Wellion FRIGO (velikost L) má pohodlné poutko, takže můžete mít své pero vždy při ruce.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce MedTrust