90 %
(0 hodnocení)
akční Sony
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
90 %
(0 hodnocení)
akční Sony
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Gangs of London

Akčně-strategický titul, který se odehrává v ulicích podle skutečnosti vytvořeného virtuálního Londýna, kde musíte v roli vůdce jednoho z pěti gangů (domorodci, Triáda, černošský gang, Ruská mafie, Pákistánci) dosáhnout absolutní nadvlády nad zdejším kriminálním podsvětím. Válka gangů se v Gangs of London rozhoří hned v několika herních módech, přičemž tím hlavním je samozřejmě mód akční.

Jednotlivé mise jsou od sebe odděleny stylovými sekvencemi, které vypráví hlavní příběh, jež se proplétá hlavní kampaní a poskytuje tak potřebnou motivaci k plnění dalších misí a úkolů. V každé misi ovládáte nejenom postavu vůdce, ale dostanete i dosti velkorysou možnost ovládat také ostatní členy bandy. K dispozici máte buď systém jednoduchých příkazů, nebo se prostě přepnete do těla libovolného gangstera a situaci vyřešíte sami.

Ve hlavním módu vás čeká nejenom akce a spousta střílení, ale i ježdění v ulicích virtuálního Londýna. Druhým hlavní mód je překvapivě tahová strategie, kdy si opět zvolíte jeden z pěti gangů, abyste s těmi ostatními bojovali o nadvládu nad jednotlivými rajóny na interaktivní mapě Londýna. Jde tedy o jakousi alternativní verzi RISKu odehrávající se v Londýně, kdy se vítězem stává ten hráč, který obsadí většinu rajónů. Tento mód nabídne tradiční strategické prvky jako je možnost uzavírat a porušovat tajná spojenectví, provádění speciálních akcí skrze bonusové karty a podobně.


Dvojice hlavních herních módů je navíc doplněna pěticí módů vedlejších:

- Free Roaming mód nabízí možnost vybrat si jakoukoli ve hře obsaženou postavu, zvolit si libovolné zbraně i vozidlo, vybrat si některý z nabízených cílů mise, zvolit si počasí i míru otravnosti policie a pak už zbude jen vyrazit do akce. Každá mise ve Free Roaming módu je díky širokým možnostem nastavení unikátní, což výrazně zvyšuje znovu hratelnost.

- V dalším módu se ocitnete v kůži amerického turisty navlečeného do šortek a trička, který je vybaven foťákem a jeho úkolem je cestovat po Londýně a v časovém limitu fotit předepsané budovy a jiné pamětihodnosti. Odměnou za úspěšné plnění jednotlivých úkolů je odemknutí řady bonusů.

- Ani to ale není ještě všechno. Hra totiž nabízí možnost odreagovat se od ostré akce v hlavním módu hraním sady stylově zpracovaných hospodských miniher, které jsou přístupné přímo v hlavním menu. K dispozici je též speciální herní mód, který má podobu testu vědomostí, jímž musí projít všichni žadatelé o místo taxikáře v Londýně.

- No a třešní na dortu je unikátní GameShare mód, který je určen pro dva hráče, přičemž postačí, aby originální verzi hry měl jenom jeden z nich. GameShare mód přitom při každém pokusu o hraní s kamarádem vygeneruje na základě výrobního čísla PSP obou hráčů unikátní level situovaný v některé z mnoha stanic londýnského metra.

Hlavní rysy:
- 60 obsahově odlišných misí od přestřelek, přes taktické bitvy až k řidičským dovednostem.
- Fotorealisticky ztvárněný Londýn.
- Řízení celého gangu a možnost přepínání si mezi jednotlivými členy.
- Volba z 5ti bossů různých gangů.
- Minihry jako kulečník, šipky, nebo šachy.
- Podpora dalších hráčů bez nutnosti více originálních verzí.
Zobrazit více

Parametry

Žánr akční
Výrobce Sony
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky