Popis

Garett Beauty Shine

Holicí strojek Garett Beauty Shine
Hladké tělo rychle a bez bolesti? Zapomeňte na běžné jednorázové výrobky a vyberte si moderní holicí strojek na tělo Garett Beauty Shine. Jedná se o zcela bezbolestný a zároveň extrémně efektivní způsob odstraňování nežádoucích chloupků. Za pár minut si můžete vychutnat hedvábně hladkou pokožku v jakékoli oblasti těla. Pečlivě promyšlený design zajišťuje výjimečný komfort při každém holení. Je to spolehlivé zařízení, které může být vaším novým nejlepším přítelem!
4 pohyblivé hlavy
Kombinace až 4 pohyblivých hlav je způsob výjimečné účinnosti procesu holení. Jejich ergonomický tvar umožňuje snadné přizpůsobení jakémukoli zakřivení těla. Epilace je zcela bezbolestná a nepoškozuje pokožku a díky velké ploše holících hlav je také velmi rychlá. Design zařízení Garett Beauty Shine navíc umožňuje účinné odstraňování chloupků bez potřeby vody, pěny na holení, mýdla nebo jiné kosmetiky. Díky tomu můžete provést rychlé holení bez dalšího příslušenství!
LED podsvícení
Zapomeňte na nepříjemné hledání chloupků. Integrované LED podsvícení znamená, že holicí strojek Garett Beauty Shine vám umožní snadno identifikovat místa vyžadující použití přístroje a okamžitě vyhodnotit výsledky ošetření. V kombinaci s výjimečnou přesností vám dává příležitost získat přesně ty výsledky, jaké očekáváte.
Snadná údržba a výměna břitů
Používáním tupého holicího strojku dosáhnete nejen horších výsledků, ale můžete si také poškodit pokožku. S holicím strojkem Garett Beauty Shine můžete na toto riziko zapomenout! Čepele jsou vyměnitelné, takže snadno zajistíte, aby byl váš přístroj vždy připraven k použití. Kartáček, který je součástí sady, vám pomůže vyčistit čepele od chloupků nebo odumřelých kožních buněk. Díky tomu je holení účinné a bezpečné.
Bateriové napájení
Přístroj Garett Beauty Shine má vestavěnou dobíjecí baterii. Jeden nabíjecí cyklus vystačí na několik oholení. Díky tomu je možné přístroj používat i za ztížených podmínek, například když nemáte přístup ke sprše nebo elektrické zásuvce. Hladké nohy, podpaží, oblast bikin? Nyní to zvládnete během několika minut. Vestavěná baterie je mimořádně praktická, protože se už nemusíte starat o zamotané kabely.
Klíčové vlastnosti

- 4 pohyblivé hlavy
- LED osvětlení
- Čistící kartáček
- Bateriové napájení
- Vyměnitelná hlavice s břity jako dokoupitelné příslušenství
Technické specifikace

- Rozměry produktu: 90x60x65 mm
- Doba nabíjení: 120min
- Pracovní čas: 120min
- Kapacita baterie: 500 mAh
- Čistá hmotnost: 350 g
- Obsah balení: Chránič břitů, nabíjecí sada, manuál
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Garett
Napájení bateriové

Podobné produkty