93 %
(136 hodnocení)
Garmin 1.1 palce 40 g Transflektivní
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
93 %
(136 hodnocení)
Garmin 1.1 palce 40 g Transflektivní
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Garmin vívoactive 4S

Malé chytré GPS hodinky pro váš aktivní životní styl

Mějte přehled o svém zdraví a posilujte jej s chytrými hodinkami, se kterými můžete sledovat různé sportovní a fitness aktivity. Stanovte si nové cíle a překonávejte je.

Bohatá nabídka funkcí spojených se zdravím a kondicí

Vestavěný hudební přehrávač s pamětí a podporou nejen Spotify či Deezer

Více než 20 sportovních profilů (běh, kolo, plavání, golf, lyžování...)

S animovanými cvičeními můžete snadno udržovat a zlepšovat svoji kondici.

Snadné a bezpečné bezkontaktní Garmin Pay platby si jistě zamilujete.

Velmi slušná výdrž baterie, v režimu smartwatch až 7 dní na jedno nabití.

ODOLNÉ A ELEGANTNÍ
Skvělá kombinace dlouhé výdrže, vysoké odolnosti a elegantního vzhledu umožňuje hodinky nosit na sport i do práce. Změnit styl hodinek můžete snadno i díky vyměnitelným řemínkům.

STÁLE ZAPNUTÝ, DOTYKOVÝ DISPLEJ
Hodinky jsou vybavené úsporným, stále viditelným Garmin Chroma Display™ displejem se skvělou čitelností na slunci. Displej je krytý odolnýmsklíčkem tvrzeným technologií Corning® Gorilla® Glass 3.

Mějte přehled o svém zdraví

FUNKCE BODY BATTERY™
Funkce sleduje a vyhodnocuje vyvážení zátěže a regenerace organizmu v průběhu celého dne. Spíte dostatečně? Nepřetěžujete se v práci nebo tréninku? Funkce Body Battery vám napoví...

PULZNÍ OXYMETR
Snímač Pulse Ox měří a zaznamenává úroveň nasycení krve kyslíkem v průběhu dne i během spánku. Díky tomu zjistíte, jak dobře vaše tělo vstřebává kyslík a jak kvalitně si v noci odpočinete.

SLEDOVÁNÍ ZATÍŽENÍ ORGANIZMU
Funkce Stress Score sleduje a zaznamenává míru zatížení organizmu. Jak rychle regeneruje vaše tělo po náročném tréninku? Blíží se onemocnění? To vše vám mohou hodinky pomocí této funkce napovědět.

FUNKCE NAVRŽENÉ PRO ŽENY
Pomocí aplikace Garmin Connect™ můžete sledovat také průběh menstruačního cyklu nebo těhotenství. Zapisujte si příznaky, získejte tipy pro cvičení a výživu a další výhody. Informace budete mít s hodinkami neustále při sobě.

SLEDOVÁNÍ PITNÉHO REŽIMU
Zaznamenávejte si denní příjem tekutin a ohlídejte si svůj pitný režim. Vše je velmi jednoduché. Můžete si nastavit automatický cíl, velikost skleničky a také zjistit ztrátu tekutin během sportovních aktivit.

MĚŘENÍ FREKVENCE DÝCHÁNÍ
Hodinky měří a zaznamenávají dechovou frekvenci v průběhu dne i během spánku. V hodinkách jsou navíc k dispozici dechová cvičení, která vám pomohou správně dýchat nebo se zbavit vysokého stressu.

POKROČILÉ SLEDOVÁNÍ SPÁNKU
Získejte představu o délce a kvalitě svého spánku. Hodinky rozpoznají fáze lehkého, hlubokého spánku, čas pohybu a fázi REM. Spolu s údaji z pulzního oxymetru1, údaji o dýchání a Body Battery budete mít k dispozici cenná data.

MĚŘENÍ SRDEČNÍHO TEPU ZE ZÁPĚSTÍ
Hodinky neustále měří a zaznamenávají váš srdeční tep2 a upozorní vás, pokud je v klidovém režimu příliš nízký nebo naopak příliš vysoký. Detekují automaticky klidový tep a zobrazují jeho týdenní vývoj.

DECHOVÁ CVIČENÍ
Při snaze o odpočinek nebo soustředěnou činnost si můžete spustit dechové cvičení, během kterého budou hodinky sledovat úroveň stresu a dýchání, abyste získali lepší představu o tom, jak dýcháte.

Pro všechny druhy pohybu

ANIMOVANÁ CVIČENÍ NA OBRAZOVCE
Animace různých cviků pro kardio a silové tréninky, jógu a pilates, předinstalované v hodinkách. Navíc je i možnost stažení dalších tréninků pro tyto aktivity z aplikace Connect

APLIKACE PRO SPORTOVNÍ AKTIVITY
Zaznamenávejte si své pohybové aktivity jako chůzi, běh, jízdu na kole, plavání, golf a další. K dispozici je více než 20 profilů pro pro indoorové i venkovní sporty.

GARMIN COACH
Funkce bezplatného osobního trenéra pro běh vám pomůže trénovat pro váš příští běh na 5 km, 10 km nebo půlmaraton.

VLASTNÍ TRÉNINKY
Naplánujte si své vlastní tréninky v aplikaci Garmin Connect a stáhněte si je do hodinek.

Chytré funkce

CHYTRÁ OZNÁMENÍ
Na hodinkách můžete přijímat e-maily, textové zprávy a upozornění. Stačí je spárovat s kompatibilním smartphonem. Při spárování s telefonem Android™ můžete dokonce na textové zprávy odepisovat.

HUDBA
Stáhněte si skladby a playlisty z kompatibilních účtů pro hudbu (může být vyžadováno předplatné). Používejte bezdrátová sluchátka (prodávají se samostatně) k poslechu hudby uložené v hodinkách.

BEZPEČNOSTNÍ A SLEDOVACÍ FUNKCE
Při spárování s telefonem můžete se svými kontakty sdílet svou aktuální polohu – buď manuálně, nebo během venkovních aktivit automaticky, včetně vestavěné funkce detekce nehod.

GARMIN PAY
Plaťte snadno a bezkontaktně díky Garmin Pay. Svou peněženku tak budete mít vždy po ruce. Ověřte si, zda toto podporuje váš poskytovatel bankovních služeb.

CONNECT IQ
Vylaďte si hodinky podle svých představ. Stáhněte si různé aplikace, doplňky a vzhledy ciferníku. Je to snadné a nabídka bezplatného obsahu je široká.

Navrženo pro každodenní používání

VÝDRŽ BATERIE
Buďte stále v pohybu díky výdrži baterie až 7 dní v režimu chytrých hodinek, nebo až 5 hodin v režimu se zapnutou GPS a poslechem hudby.

STUPEŇ VODOTĚSNOSTI
Hodinky jsou vodotěsné do 5 ATM. Bez problému s nimi tedy můžete plavat a nechat si je na ruce při sprchování.

Obsah balení

- hodinky vívoactive 4S

- nabíjecí/datový kabel

- dokumentace
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Garmin
Úhlopříčka displeje 1.1 palce
Hmotnost 40 g
Typ displeje Transflektivní
Slot pro SIM ne
Voděodolnost a prachuvzdornost ano
NFC ano
Hybridní hodinky ne
Produktová řada VívoActive 4
Určení unisex
eSIM ne
GPS ano
Snímač tepové frekvence ano
Akcelerometr ano
Gyroskop ano
Snímač okolního osvětlení ano
Vestavěný mikrofon ne
Zabudovaný reproduktor ne
GLONASS ano
Výškoměr ano
Barometr ano
Krokoměr ano
Budík a připomínky ano
Zobrazit více parametrů
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky