0 %
(0 hodnocení)
GAS Audio Power 4.24 kg
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
0 %
(0 hodnocení)
GAS Audio Power 4.24 kg
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

GAS MAD S2-8D2

GAS MAD S2-8D2 je 8" (200 mm) subwoofer do auta vhodný pro montáž do ozvučnice s výkonem 250 W RMS.
Subwooferové boxu MAD jsou vyrobeny tak, aby byly ještě HLASITÉĚJŠÍ a vydržely po mnoho let. Úžasné emoce vedou k vytvoření působivých ozvučnic "nabitých" skvělými subwoofery. Jsou použity inovativní a převratné techniky, které zvyšují odolnost i výkon. To vše proto, aby byla jistota, že můžete zvýšit hlasitost a přehrávat hudbu celý den a celou noc. Dodejte subwooferu MAD S2 surový výkon a budete překvapeni.
Dále se u GAS zaměřili na konstrukci kolem membrány, kde vyvinuli unikátní uchycení USG™ (Unity Surround & Gasket). Normálně jsou těsnění a rám rozděleny na dvě samostatné části. To ale u GAS Audio Power zkombinovali, aby optimalizovali lineární pohyb a oblast posunutí membrány, aby vám poskytli extra výhodu v přesnosti a poskytli úžasný hudební výkon. Pokud to máte rádi NAHLAS, správné chlazení je klíčové. Subwoofer má implementovaný DVS™ (Dual Ventilation System) odvětrávací systém pro snížení zkreslení a zvýšený odvodu tepla. Správné chlazení znamená snížení tepla a snížení tepla vám dává možnost přidat další subwoofery a získat ještě větší tlak!
Řada MAD S2 je hlasitá a působivá. Jedná se o subwoofer s multitalentovanými parametry Thiele/Small, které zajišťují skvělý výkon v uzavřených, odvětrávaných i bandpassových ozvučnicích. Pro dokončení vysoce kvalitní konstrukce subwooferu je vytvořen průmyslový a odolný ocelový koš ve tvaru MAD, který je odolný a houževnatý. 51 mm kmitací cívka je vyrobena z PCW (Pure Copper Wire) a protiprachový uzávěr je stejně jako vrchlík vyroben z IMPP pro jedinečný 3D design, díky kterému budou vaši přátelé opravdu závidět.
Hlavní znaky subwooferu GAS MAD S2-8D2
Ferritový magnet subwooferu s ocelovým košemInjection Molded Polypropylene membránaRobustní připojovací terminályDuální odvětrávací systémDuální kmitací cívkaUnikátní uchycení závěsu ke koši USG™Vhodný do odvětrávaných i uzavřených boxů
GAS MAD S2-8D2 parametry
Výkon RMS/MAX: 250/500 WVelikost subwooferu: 8" - 200 mmImpedance: 2+2 OhmyFrekvenční rozsah: 25-250 HzCitlivosat: 86 dBPrůměr kmitací cívky: 51 mmFerritový magnetPolypropylenová membránaGumový závěsMontážní průměr: 184 mmMontážní hloubka: 102.5 mmDoporučený objem uzavřeného boxu: 9 LDoporučený objem bassreflexového boxu: 19 L s nástrubkem 70x346 mmHmotnost: 4.06 kg
Oficiální webová prezentace
Cena za 1ks.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce GAS Audio Power
Hmotnost 4.24 kg
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Podobné produkty