Popis

Gel Blaster Surge

INSTANTNÍ ZÁBAVA - ROZBAL A HRAJ!
Gel Blaster Surge Ready-to-Blast edice je připravena k okamžitému použití. V zásobníku máš naplněných zhruba 800 Gelletů. Vybal Gel Blaster a bav se. Představ si paintball, ale bez bolesti a následného čištění sebe a všeho okolo. A můžeš hrát klidně doma. Přemýšlíš, kolik gelletů zbývá? Už nemusíš. 10 000 ks Gelletů máš rovnou v balení.

 

Gel Blaster Surge je poháněn zabudovanou bateríí (dobíjí se přes kabel USB-C), která vydrží až 4 hodiny hraní a je dobitá zpět na maximum za 45 minut. Gellety doletí na vzdálenost až 30 metrů, to je zhruba polovina hokejového hřiště (a to je fakt dost)! Jako doplněk k Gel Blasteru Surge skvěle funguje skládací Depot. Pohodlně a stylově připravíš Gellety a i při hře bleskurychle doplníš zásobník.

ORIGINÁLNÍ BLASTER
Gel Blaster Surge je originální blaster na gelové kuličky (gellety). Přináší nový způsob akční zábavy. Jedná se o vysoce návykovou hračku, kterou si můžete užít venku, doma, v kanceláři, prostě kde budete chtít. Gellety jsou ekologické a nezanechávají skvrny.

DVA REŽIMY - SINGLE / FULL AUTO
Chceš využít maximální potenciál Gel Blasteru Surge? Přepni na full auto a dostaneš se na 10 Gelletů za sekundu. Jsi v úzkých a potřebuješ šetřit Gellety? Můžeš přepnout na jednotlivou dávku a na každé stisknutí spouště vyletí jeden Gellet.

DRUHÁ HLAVEŇ PRO OMEZENÍ VÝKONU
Hraješ s mladšími, méně zkušenými soupeři nebo na menší vzdálenost a chceš, aby zásahy byly méně cítit? Uprav si výkon Gel Blasteru Surge pomocí přiloženého nástroje a náhradní hlavně.

CO JSOU VLASTNĚ GELLETY?
Jak vypadají Gellety do Gel Blasteru Surge? Jsou vyrobeny na přírodní bázi pomocí technologie Superabsorbent polymers (SAP). Přijdou vám jako miniaturní balení, šetříme tím prostor při přepravě a tím i přírodu. Doma je ponoříš do vody alespoň na 2 hodiny, tím výrazně nabydou na velikosti a jsou připraveny ke hře. Při kontaktu s překážkou se rozpadnou na menší části. O ty se následně postará z velké většiny čas. Nebudeš tak nijak škodit svému prostředí.

  

GELLET DEPOT - SNADNÁ PŘÍPRAVA A DOPLŇOVÁNÍ
Pro tvoje pohodlí máme připravený i originální Depot. Naliješ do něj 4 litry vody, nasypeš celý balíček (10 000 ks) Gelletů, počkáš alespoň 2 hodiny a jsi připraven ke hře. Depot má u dna zabudovanou třípolohovou výpust Gelletů.
Gellety nabudou opravdu výrazně na velikosti. Skládací Gellet Depot má ideální rozměry, aby pojal všech 10 000 ks Gelletů.

JAK PŘIPRAVIT GELLETY

Nasyp Gellety do Depotu
Přidej 4 litry vody na 1 balení Gelletů (10 000 ks)
Počkej alespoň 2 hodiny, aby Gellety dosáhly optimální velikosti
Vypusť přebytečnou vodu
Naplň zásobník Gel Blastru a užij si zábavu

PARAMETRY A SPECIFIKACE

Režimy střelby
Full auto (10 gelletů za sekundu)Single (1 gellet na zmáčknutí)

Dostřel
cca 30m

Kapacita výměnného zásobníku
800 gelletů

Baterie
7,4 V Li-Ion 500 mAh

Vydrž baterie
Až 4 hodiny

Doba dobíjení
45 minut

Nabíjení
USB-C (kabel v balení)

OBSAH BALENÍ

Gel Blaster Surge
Zásobník až na 800 Gelletů (originálně naplněný)
Druhá hlaveň pro omezení výkonu
10 000 Gelletů
Ochranné brýle
USB-C kabel na dobíjení
Návod k použití
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Gel Blaster
Druh střelné zbraně
Sady ano
Material plastové
Určení pro kluky a holky
Značka Elem6