87 %
(3 hodnocení)
Godox
Zobrazit další nabídky
87 %
(3 hodnocení)
Godox
Zobrazit další nabídky

Popis

Godox AK-R1

Godox AK-R1 je sada modifikátorů světla s magnetickým uchycením, které jsou určené pro kruhové hlavy H200R bateriových blesků AD200, pro externí blesky s kruhovou hlavou Godox V1 a při použití adaptéru S-R1 je možné je použít i s ostatními externími blesky. Právě díky magnetickému uchycení je možné jednotlivé modifikátory velice rychle měnit či kombinovat.
 
Sada AK-R1 obsahuje:

Širokoúhlý difuzér s rozptyle téměř 180°
Klapky
Komínek
Voštinový filtr
Difuzní filtr
Sadu korekčních a efektových filtrů
Odrazný panel s možností polohování
Transportní pouzdro

 
Jednotlivé modifikátory je možné i různým způsobem kombinovat.
 
Popis jednotlivých modifikátorů
Širokoúhlý difuzér s rozptyle téměř 180° a ztrátovostí jedné clony oceníte převážně v menších místnostech a pro co nejrovnoměrnější nasvícení scény.
Plastové černé klapky slouží pro odclonění určité části světelného paprsku a zabraňují tak nechtěnému nasvícení některých částí scény.
Skládací komínek, který vytváří úzký pruh světla. Světlo je velice kontrastní a hodí se jako doplňkové světlo u portrétní či produktové fotografii.
Voštinový filtr pohltí paprsky světla, které jsou vyzařovány pod moc velkým úhlem. Tento efekt se s přibývající vzdáleností snižuje.
Difuzní filtr zjemní paprsek světla.
Korekční a efektové filtry obsahují zelený filtr (studené tóny), žluté filtry (teplé tóny) a bílé filtry (bez změny barvy). Filtry jsou pevné a zasazují se do rámu pro filtr.,
Odrazný panel – bílá odrazná plocha, s možností polohování. Při portrétní či reportážní fotografii pomáhá prokreslovat stíny.
 
Kruhové zábleskové hlavy Godox H200R, bateriové blesky AD200, externí blesky V1 či další příslušenství nejsou součástí balení!
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Godox
Zobrazit další nabídky