96 %
(8 hodnocení)
Google Google Assistant
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
96 %
(8 hodnocení)
Google Google Assistant
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Google Nest Audio

Google Nest Audio

Chytrý reproduktor Google Nest Audio Charcoal vám umožní hlasově ovládat zařízení ve vaší chytré domácnosti či přehrávat vaši oblíbenou hudbu přes Spotify. Odpoví vám na vaše otázky o počasí, vašich plánech v kalendáři nebo vás ráno vzbudí. Komunikuje s vyhledávačem Google pro hledání odpovědí. Vyznačuje se jednoduchým provedením v kompaktním rozměru. Disponuje integrovaným citlivým mikrofonem, výkonným reproduktorem a LED indikátory. Pro připojení využívá technologie Bluetooth a Wi-Fi. Skvěle pracuje s Android a iOS zařízeními. Tento chytrý asistent komunikuje v anglickém, německém, francouzském jazyku a japonštině.

Google Nest Audio 

Zařízení je potažené látkou a jeho tvar vám bude připomínat polštář. Díky barevnému odstínu výborně zapadne do libovolné domácnosti. Google Nest Audio má 19mm výškový a 75mm středo-basový reproduktor. Přináší tak plnější, jasnější a přirozenější zvuk. Oproti předchůdci má až o 50 % basů a až o 75 % větší hlasitost. Reproduktor má tři mikrofony s velkým rozsahem. O výkon se stará 4jádrový procesor A53 1,8 GHz s výkonným hardwarovým modulem ML. Novinka má funkci Media EQ, která dokáže vyladit vše, co právě posloucháte, ať už jde o hudbu, podcasty nebo audioknihy. Ambient IQ automaticky upravuje hlasitost na základě šumu v pozadí.

Silný pomocník

Získejte handsfree pomoc v každé místnosti díky tomuto chytrému reproduktoru Google Home. Můžete mu položit otázky o počasí, politické situací, novinkách ve vašem okolí o sportech. Následně dostanete odpovědi od společnosti Google. Řekněte tomu, aby dělal věci. Stane se vašim osobním Googlem.

Spravujte váš den hlasem

Oceníte i pomoc kolem vašeho domu s věcmi z vašeho okolí. Google Home bude znát vaše plány, dojíždění, informace o cestování a další - po tom, jak si to všechno vepíšete do kalendáře. Pomůže vám najít i ztracené zařízení iPhone nebo telefon s Androidem. Můžete telefonovat s libovolným kontaktem nebo firmou.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Google
Protokoly Google Assistant
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky