95 %
(88 hodnocení)
Granna 7 let 2 - 4 rodinné 30 min
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
95 %
(88 hodnocení)
Granna 7 let 2 - 4 rodinné 30 min
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Granna Superfarmář Deluxe

Společenská hra GRANNA Superfarmář De Luxe je nová, barevnější a prostornější verze oblíbené rodinné hry, která kromě základních pravidel obsahuje i novou, dynamičtější herní variantu.

Vznikla u příležitosti 10. výročí obnovení výroby hry Superfarmář, jejímž tvůrcem je významný matematik Karol Borsuk, který pravděpodobně jako první na světě použil pro stolní hru dvanáctistěnnou hrací kostku.

Hráči za pomoci dvou takovýchto kostek a směny získávají do svého stáda domácí zvířata – králíky, ovce, prasata, krávy či koně. Superfarmářem se stává ten, kdo jako první shromáždí stádo domácích zvířat, v němž bude alespoň jedno zvíře z každého druhu. Všechny hráčovy plány však mohou být zmařeny, nebude-li dost ostražitý! Kolem stáda se totiž potulují liška a vlk a hráčova zvířata se mohou stát jejich snadnou kořistí. Pravidla se opírají o zásady matematiky a logiky.

Tato jedinečná hra pro 2 až 6 hráčů od 7 let tak procvičuje počty, předvídavost, plánování i odhad rizika a učí děti i rodiče strategickému myšlení.

Oceněno 3. místem v kategorii Hra, puzzle a karty v soutěži HRAČKA ROKU 2014.

Obsah balení:
- 4 hrací plochy – ohrady,
- 2 různé dvanáctistěnné kostky,
- 120 kartiček s obrázky zvířat (60 králíků, 24 ovcí, 20 prasat, 12 krav, 4 koně),
- 4 figurky malých psů,
- 2 figurky velkých psů,
- český a slovenský návod.

Granna představuje skupinu dětských vzdělávacích společenských her doporučovaných logopedy a dětskými psychiatry. Nabízí hry, které s dětmi „rostou“, protože se dají hrát mnoha různými způsoby tak, aby byly pro danou věkovou kategorii vždy srozumitelné a atraktivní. Granna® nabízí sérii her s názvem Smysly, která podporuje znalost pěti základních smyslů. V prodeji jsou již Duha, hra s barvami zaměřená na zrak, a Bim bam, hra se zvuky orientovaná na sluch; novinkou roku 2013 byla Nosíková – unikátní hra s vůněmi zaměřená na čich. Pod názvem Mé první hry najdou zákazníci sérii her určenou dětem již od dvou let, kterou si rodiče těch nejmenších rychle oblíbili. Řada Klub předškoláka, určená dětem předškolního věku, obsahuje šest her, se kterými se děti často seznamují ve školce. V nabídce jsou rovněž kvízové hry pro školáky či hry zaměřené na přirozené využití matematiky, jako je např. Superfarmář, podporovaný MŠMT.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Granna
Věk od 7 let
Počet hráčů 2 - 4
Typ rodinné
Délka hry 30 min
Soubory her ne
Elektronické hry ne
Deskové ano
Zobrazit více parametrů