0 %
(0 hodnocení)
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
0 %
(0 hodnocení)
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Hana Umami Red (UR) Phono Cartridge

Zbrusu nová špičková MC přenoska Umami Blue s jedinečným přenosem a designem.

Špičková přenoska s pohyblivou cívkou HANA-Umami Blue kombinuje vizi konstruktéra kazet Master Okada-san s historií jedinečných materiálů, klasickými japonskými technikami a moderním audio inženýrstvím. Konstrukce těla Auricle™, jedinečná a exkluzivní pro naši řadu Umami, je CNC obrobena z duralu. Sdílení klíčových ingrediencí Umami Red, včetně precizně řezaného diamantového stylusu, borového nosníku a vysoce čistých měděných drátů, poté jejich zkombinováním s generátorem Alnico na magnetu, který najdete ve slavné Hana ML, vytváří výjimečně hudební Umami Blue.
Tento synergický vztah v konstrukci kazety MC mezi specifickými materiály, jedinečným designem těla, sofistikovaným generátorem a ručně vyrobenou přesností je rozhodující pro vynikající výkon kazety. To vytváří nezapomenutelný a emocionální zážitek, připomínající jídlo ve 3hvězdičkové restauraci Michelin, kde každý prvek a detail fungují ve shodě.
Všechny hlavní části v HANA-Umami Blue jsou vyráběny interně společností Excel Sound s bohatou historií přesahující 50 let. Vysoce vyškolení řemeslníci Excelu dovedně ručně sestavují HANA-Umami Blue a zajišťují intenzivní hudební zážitek, který podporuje kvalitu zvuku HANA „Brilliant and Gorgeous“.
Zobrazit více
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky