0 %
(0 hodnocení)
Hankook R22,5 385 65 160
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
0 %
(0 hodnocení)
Hankook R22,5 385 65 160
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Hankook AM15 385/65 R22,5 158L

Smart Work AM15+ - Pneumatika na všechny nápravy s dlouhou životností ve smíšeném provozu. Pneumatika na všechny nápravy, s širokým běhounem a s dlouhou životností, určená pro smíšený provoz. Širší a hlubší drážky s dokonalejším vytlačovačem kamínků zabraňují jejich zavrtávání a zvyšují tak celkovou životnost pneumatiky. Hankook Tire je jeden z největších a nejrychleji rostoucích výrobců pneumatik pro osobní automobily, lehké nákladní vozy, 4x4 a SUV, nákladní automobily a autobusy. Hankook Tire vyvíjí špičkové technologie pro zvýšení zákaznické spokojenosti. Hankook dodává pneumatiky do 185 zemí a je celosvětově na sedmém místě v prodeji. Společnost má více než 14 000 zaměstnanců ve čtyřech regionálních centrálách, více než dvaceti zahraničních pobočkách, pěti vývojových centrech a má 70 % příjmů prostřednictvím zahraničních trhů.
Technologie KONTROL znamená také celou řadu patentovaných inovací, vyvinutých firmou Hankook Tire v rámci filozofie zajištění řidičských prožitků tzv. pod kontrolou a řadu novinek používaných při výzkumu, vývoji i výrobě. Díky technologii KONTROL vycházejí z výroby pneumatiky, které vykazují příznivé vlastnosti v těch čtyřech oblastech, které zákazníci považují za klíčové při výběru vhodných pneumatik, a to: výkon, bezpečnost, pohodlí a vliv na životní prostředí.
Výrobce pneumatik Hankook je již dlouhou dobu aktivní na poli sportu. Nyní se rozhodl sponzorovat Real Madrid CF. Hankook roztáčí kolo svých sportovních aktivit ještě více a nyní podepsal smlouvu s globální účinností s fotbalovým klubem Real Madrid CF. Smlouva je platná od června 2016 a je uzavřená na tři nadcházející herní období.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Hankook
Průměr R22,5
Šířka 385
Profil 65
Index nosnosti 160
Index rychlosti K (110 km/h)
Období celoroční
Hmotnost 75 kg
Pozice vodící
Provoz smíšený
Spotřeba paliva C
Přilnavost za mokra B
Zobrazit více parametrů
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky