Popis

Hasbro Peppa Pig Peppinin domeček od radovánek až do postýlky

Prasátko Peppa se má jako prase v žitě, má totiž pro sebe obrovský domeček, v němž toho může se svými kamarády a s bráškou Tomem spoustu zažít! Nechte své děti zažívat spolu s hrdiny jejich oblíbeného animovaného seriálu různá dobrodružství, ale hlavně hromadu zábavy.  
V tomhle luxusním velkém domečku najdete hned pět místností rozdělených do tří pater. Díky interaktivnímu pozadí si můžete vybrat, jestli je den nebo noc, což vždycky uvede zvukový efekt, v němž vypravěč řekne „It is a lovely sunny day.“ nebo “It is almost bedtime.” Děti si díky namluveným větám mohou od mala cvičit angličtinu. Kromě vypravěče mluví nebo vydávají zvuky také figurka Peppy, Toma a také další části domu, jako například tikající hodiny, splachující záchod nebo cvrkající cvrčci. V nočním módu se v domě rozsvítí tlumená světla.  
V domě a mimo něj jsou dva hotspoty, které zvukové efekty aktivují tím, že na ně postavíte figurku. Zvuky se budou lišit podle toho, jestli je den nebo noc. Nechte své děti ponořit do nekonečné hry s Prasátkem Peppou, vzrušující zážitky nabízí například půda s dalekohledem na pozorování hvězd, obývák s televizí nebo zahradní domek na stromě!  
Balení obsahuje: - domeček - figurku Prasátka Peppy - jejího brášku Toma -
Ovečku Zuzku - 13 různých doplňků - nábytek a příslušenství k domečku  
Domeček je 50 cm široký, 35 cm vysoký a 12 cm hluboký. Postavičky jsou vysoké cca 6 cm.  
Hračka je napájena dvěmi AA bateriemi, které jsou součástí balení.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Hasbro
Věk od 3 let
Velikost 38.1 cm
Série Peppa Pig
Určení pro kluky
Typ postavičky