0 %
(0 hodnocení)
černé Hauck Cestovní
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
0 %
(0 hodnocení)
černé Hauck Cestovní
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Hauck Ohřívač láhví do auta Feed Me black

Podrobnosti o produktu HK618097 Feed Me
Ohřívač lahví do automobilu
Přípojka do autozapalovače s výkonem 12 V
Na skleničky, pohárky a lahvičky
Ochrana proti přehřátí
Krátká doba ohřevu

Praktický pomocník na cesty // Tento kompaktní ohřívač lahví a flašek je vyroben z robustního strečového neoprenu a jeho součástí je jedinečný ohřívací element pro rychlé a rovnoměrné ohřátí pokrmu. Obal se přizpůsobí jakékoli lahvi a díky tomu je celý obsah ohřátý velmi rychle a stejnoměrně.
Do auta // Feed Me se díky svým rozměrům vejde do každého držáku nápojů v libovolném vozidle nebo jej lze pomocí věšáčku připevnit na přístrojovou desku. Přípojka s výkonem 12 V je vybavena ukazatelem stavu baterie a také integrovanou ochranou proti přehřátí. Potrava se díky tomu ohřeje až o 50 procent rychleji, než je tomu u běžných ohřívačů flašek. Přípojka do každého autozapalovače s výkonem 12 V.

Feed Me
Tento kompaktní ohřívač lahví a skleniček je vyroben z robustního strečového neoprenu a jedinečného ohřívacího elementu. Materiál se přizpůsobí tvaru každé flašky a rychle a rovnoměrně ohřeje její obsah. Feed Me se díky svým rozměrům vejde do každého držáku nápojů v libovolném vozidle nebo jej lze pomocí věšáčku připevnit na přístrojovou desku. Přípojka s výkonem 12 V je vybavena kontrolkou stavu baterie a také integrovanou ochranou proti přehřátí. Pokrm se díky tomu ohřeje až o 50 procent rychleji, než je tomu u běžných ohřívačů flašek. Přípojka do každého autozapalovače s výkonem 12 V.

Hmotnost produktu :
Čistá hmotnost produktu / 0,07 kg
Celková hmotnost produktu / 0,10 kg
Rozměry :
Rozměry po postavení / 10 x 10 x 12 cm
Zobrazit více

Parametry

Barva černé
Značka Hauck
Cestovní ano
S rozmrazováním ne
S funkcí sterilizace ne
Výrobce Hauck
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky