Popis

HidrateSpark – nerezová chytrá lahev 0,62l

Chytrá lahev HidrateSpark vám zajistí správnou hydrataci

Pitný režim na míru je důležitý pro správnou životosprávu. Jeho dodržování je ale oříšek. A přesně kvůli tomu vznikla lahev HidrateSpark, která se postará o hydrataci vašeho organismu přesně podle vašich osobních parametrů.

Bezplatná aplikace (iOS / Android) se synchronizuje s Bluetooth trackerem a sleduje kolik tekutin vypijete. Když je čas se napít, zašle na vaši lahev zářivé upozornění a do smartphonu nebo hodinek notifikaci, a pomůže vám tak zůstat po celý den svěží a hydratovaní.

Bliknout, napít, synchronizovat

Jak to celé funguje? Chytrá lahev vám připomene kdy je čas se napít bliknutím. Frekvenci, podobu a barvu zářivých upomínek si snadno nastavíte v aplikaci. HidrateSpark hlídá úroveň hydratace vašeho těla na základě vašich tělesných parametrů a vašich cílů. Zvolit si můžete i doplňující notifikace, nebo sledovat a motivovat vaše přátele. Chytrá lahev se s aplikací synchronizuje bezdrátově a automaticky.

Originální design ukrývá nejmodernější technologie

Snímatelný Bluetooth tracker je vybavený LED, senzorem a množstvím chytrých funkcí, které vám zpříjemní a zautomatizují každodenní pitný režim. Vakuová konstrukce nerezové lahve udrží nápoj 24 hodin chladný a tracker je připravený i na použití ledu. Kvalitní zdravotně nezávadné materiály (bez BPA) zajistí skvělou chuť čisté vody. Nepropustné víčko zabraňuje úniku nápoje a chrání jej i před mikroskopickým znečištěním.

Optimalizace zdraví začíná u HidrateSpark

Až 75 % lidí trpí chronickou dehydratací, která výrazně přispívá k vysokému krevnímu tlaku, onemocněním srdce a špatné funkci ledvin. Kromě toho také ovlivňuje každodenní život snížením poznávacích funkcí a produktivity, vede ke zhoršení spánku a k poklesu energie.

V čem vám vyvážený pitný režim pomůže?

Může výrazně zlepšit vaše fyzické zdraví

Pomáhá udržovat pokožku rozjasněnou a pružnou

Má pozitivní vliv na poznávací funkce a dobrou náladu

Zvyšuje fyzický výkon

Zlepšuje metabolismus a pomáhá vyhnout se nadbytečnému příjmu kalorií

Napomáhá lepšímu prokrvení, čímž snižuje pocit únavy a vyčerpání

Pomáhá vyhnout se bolestem hlavy

Zlepšuje imunitu a pomáhá tělu bojovat s infekcemi

Hydratace je důležitá také v těhotenství a při kojení

Vylepšená aplikace myslí na všechno

Množství funkcí v aplikaci vám umožní sledovat váš pitný režim tak, jak budete potřebovat. Zapomenete na žízeň, ale nikdy nezapomenete svou lahev díky funkci vyhledání místa poslední synchronizace. Kolik vody byste měli denně vypít aplikace vyhodnotí na základě vašeho věku, výšky, hmotnosti, pohlaví, nadmořské výšky a dalších parametrů. Aplikace vám doporučí ideální příjem tekutin, ať už cestujete, plavete, nebo se věnujete outdoorovým aktivitám.

Aplikace HidrateSpark zdarma pro chytré telefony a tablety se systémem iOS (iPhone, iPad, iPod Touch, Apple Watchod verze 11.3) a Android (od verze 5.0). Aplikace zasílá notifikace, upozornění a doporučení založená na vašem osobním nastavení. Umožňuje využití záznamů o vaší aktivitě z aplikací Apple Health, Fitbit, Under Armour Record, nebo Withings HealthMate. V aplikaci zobrazíte historii pitného režimu. Svá data můžete sdílet s rodinou a přáteli.

Shrnutí vlastností

Smart nerezová termolahev

Upomínka pro dodržení pitného režimu v podobě volitelných LED světelných efektů

Bluetooth tracker se senzorem sleduje příjem vody

Aplikace HidrateSpark v angličtině je k dispozici pro iOS a Android

Dobíjecí baterie s přiloženým magnetickým kabelem pro rychlé nabíjení

Vakuová vrstva udržuje nápoje chladné až 24 hodin

Víčko s těsnícím uzávěrem nepropustí kapky ven a nečistoty dovnitř

Snadno ovladatelný ochranný zámek

Klinicky prokázaná vysoká přesnost měřených údajů

Nahrazuje neekologické plastové lahve

Technická specifikace

Objem: 620 ml

Materiály: zdravotně nezávadné plasty bez BPA, nerezová ocel

Otvor: hubice (pítko)

Rozměry: 7 x 27 cm

Hmotnost: 470 g

Bezdrátová Bluetooth synchronizace senzoru a aplikace

Poutko usnadňující přenášení

NEPOUŽÍVEJTE tento výrobek s horkými tekutinami

Návod

Rychlý návod najdete zde (ENG, FR, IT, D, ES, CZ)

Kompatibilita

Zařízení s operačním systémem iOS (verze 11.3 a novější) a Android (verze 5.0 a novější)

Apple zařízení: iPad, iPhone, iPod Touch a Apple Watch

Wearables: Garmin, Fitbit, Apple Watch

Integrace údajů o fyzické aktivitě z aplikací: Apple Health, Google Fit, Garmin Connect, Fitbit, Under Armour Record, Withings HealthMate

Seznamte se s chytrou lahví HidrateSpark ve videu

Nejchytřejší lahev na světě spatřila světlo světa v roce 2014 a od té doby pomáhá lidem rozvíjet zdravé návyky. Systém pro sledování hydratace těla HidraSpark byl vyvinutý tak, aby každý den přirozeně podporoval váš pitný režim. Díky světelným signálům je snadné vyjít vstříc potřebám vašeho těla i když nemáte čas kontrolovat telefon. Nejnovější poznatky z oblasti hydratace a wellnes ověřené odborníky na klinikách a v nemocnicích se tak v podobě designových chytrých lahví dostávají i do vašeho každodenního života.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Hidratespark
Objem 0.62 l
Druh termoláhve
Hmotnost 470 g
Barva růžové