Popis

Hikmicro M15

Představujeme vám fotopast M15, novinku od renomovaného výrobce HIKMICRO, která zaujme skvělým poměrem cena/výkon, 4G připojením, řadou užitečných funkcí, a především snadným nastavením a bezúdržbovým provozem.

- Okamžitý přenos fotografií a videí přes 4G síť

- 10 Mpx fotografie a Full HD videa se zvukem

- Rychlost spouště 0,5 s

- Široké zorné pole a detekce až 25 m

- Propojení a ovládání přes aplikaci HIKMICRO Sight v českém jazyce

HIKMICRO M15 je vybavena 4G mobilním připojením, které ve spojení s propracovanou aplikací HIKMICRO Sight zajistí, že budete v reálném čase dostávat upozornění o zaznamenaném pohybu. Pořízené fotografie a videa si můžete pohodlně zobrazit a stáhnout přes aplikaci HIKMICRO Sight, nebo využít interní 32 GB úložiště, které může být rozšířeno SD kartou.

Propojení fotopasti s aplikací HIKMICRO Sight nabízí plno funkcí, jako je správa a nastavení fotografií, zobrazení aktuálního stavu fotopasti, sledování spotřeby dat a datového tarifu, nastavení příjmu a přenosu fotografií a videí, prohlížení fotografií a videí, a také celkové nastavení fotopasti. Vše velmi snadno a v českém i slovenském jazyce.

Fotopast má zabudovanou SIM kartu, která bez problému funguje v ČR i SK ihned po zakoupení a není potřeba si ji předplácet. Zpoplatněné je pouze stahování pořízených fotografií a videí přes aplikaci HIKMICRO Sight. Základní plán 100 zobrazených fotografií měsíčně je ZDARMA. Přehled data plánů naleznete ZDE.

M15 se postará o fotografie s rozlišením až 10 Mpx a video ve Full HD kvalitě včetně zvuku. V noci díky zabudovanému neviditelnému přísvitu 940 nm pořizuje kvalitní fotografie a videa, aniž by vyplašila zvěř.

Je vybavena vysoce citlivým pohybovým senzorem (PIR), který při zaznamenání pohybu do 0,5 sekundy spustí fotopast. Fotopast M15 má zorné pole široké 45° a při detekční vzdálenosti 25 metrů je tak schopná zachytit obraz do šíře až 20 metrů.

Výdrž baterie fotopasti je až téměř 6 měsíců. Využívá 6 nebo 12 standardních baterií AA, a kromě provozu na baterie lze zařízení kabelem připojit k externímu napájecímu zdroji (DC 12V / 2A). Díky stupni ochrany IP66 a provozní teplotě od -20°C do 55°C je připravená na celoroční provoz bez jakékoliv údržby. Fotopast je možné připevnit pomocí přiloženého popruhu například ke kmenu stromu.

Specifikace:

Mobilní připojení
Ano, 4G (integrovaná SIM karta)

Pořizování fotografií a videí
Ano

Rozlišení fotografie
10 Mpx

Rozlišení videa
1080p / 720p / WVGA

Délka videa
10 s (1080p) / 20 s (720p) / 30 s (WVGA)

Pořizování zvukového záznamu
Ano

Paměť
Interní 32 GB + až 32 GB SD karta

Rychlost spouště
0,5 s

PIR dosah
25 m

PIR záběr
45° horizontálně, 60° diagonálně

Přísvit
940 nm (12ks led diod)

Baterie
6/12 ks standardních AA

Výdrž baterie
Až 180 dní

Externí napájecí zdroj
Ano, DC 12V / 2A

Stupeň ochrany
IP66

Provozní teplota
-20℃ až 55℃

Montáž
Popruhy, stativ

Rozměry
112 mm x 86,4 mm x 143 mm

Hmotnost
440 g

 

Obsah balení:

- Fotopast HIKMICRO M15 s integrovanou SIM kartou

- Anténa

- Popruh

- USB kabel

- Český a slovenský návod k použití
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Hikmicro
Wi-Fi ano
Dosah 25 m
Maximální kvalita fotografie 10 Mpix

Podobné produkty