86 %
(6 hodnocení)
Mattel pro kluky Hot Wheels mechanické
Zobrazit další nabídky
86 %
(6 hodnocení)
Mattel pro kluky Hot Wheels mechanické
Zobrazit další nabídky

Popis

Hot Wheels City Garáž s T-Rexem

Užijte si nekonečné vyprávění příběhů a napínavou hru s autíčky! Obří herní sada skýtá prostor pro více než 100 autíček a nabízí překvapivou bitvu s robotickým T-Rexem, které podnítí dětskou představivost. Děti autíčka dopraví nahoru pomocí výtahu pro dvě vozidla, který samy pohánějí. Při sjíždění vícepatrovou garáží mohou závodit a vyzkoušet režim pro více hráčů, ve kterém si užijí ještě více zábavy. Garáž je možné propojit s dalšími sadami Hot Wheels (prodávají se samostatně), obsahuje dvě autíčka Hot Wheels v měřítku 1:64 a rovněž funkci pro hru s aplikací Hot Wheels id. Zapojte portál Hot Wheels id (prodává se samostatně) a získáte další možnosti hraní: načtěte autíčko, závoďte s protivníky, unikněte robotickému T-Rexovi a dosáhněte vítězství!

Věžák s parkovištěm pro Hot Wheels
S obří garáží Hot Wheels, kterou tvoří věžák s parkovištěm pro snadné uskladnění více než stovky autíček, si užijete hodiny nápaditého hraní.

Nebezpečí v podobě T-Rexe
Dávejte pozor na hladového robotického T-Rexe, který by rád si smlsnul na pár chutných autíčkách Hot Wheels.

Dvojitá závodní dráha na cestu dolů
Uhánějte bok po boku na dvou závodních drahách dolů z vrcholku parkovacího věžáku a vychutnejte si napínavou jízdu s pořádně dlouhými skoky.

Super upgrade v podobě aplikace
Využít můžete i možnosti hrát s aplikací Hot Wheels id. Zapojte portál Hot Wheels id (prodává se samostatně), načtěte autíčko, závoďte s protivníky, unikněte robotickému T-Rexovi a dosáhněte vítězství!

Nespokojte se s parkovištěm, vytvořte město
Díky několika přípojným bodům pro připojení dalších sad Hot Wheels (prodávají se samostatně) a možnosti vytvoření vlastního města Hot Wheels City dobrodružství nikdy nekončí.

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Mattel
Určení pro kluky
Značka Hot Wheels
Typ mechanické
Zobrazit další nabídky