Popis

Hot Wheels City Vylepšená Mega garáž

Herní set Hot Wheels City Vylepšená Mega garáž obsahuje čtyřposchoďovou garáž plnou parádních zážitků z parkování. Součástí setu je i jedno autíčko v měřítku 1:64. Do garáže se nicméně vejde ještě téměř 60 dalších (další autíčka se prodávají samostatně). Uprostřed garáže je výtah, který autíčka vynáší na různá poschodí a vypouští je na trať. Děti jej mohou ovládat pomocí kliky a rozhodovat o tom, jestli autíčka vyrazí za dalším dobrodružstvím, nebo zaparkují, aby si je všichni mohli prohlédnout. Díky několika přípojným bodům na spodní straně základny mohou děti garáž kombinovat s dalšími sety Hot Wheels (prodávají se samostatně). K dispozici jsou také čtyři spojovače k připojení oranžových dílů dráhy, díky kterým můžete stavět legendární stavby a provádět neuvěřitelné kaskadérské kousky.

Garáž slibuje spoustu zábavy

Herní set ​Hot Wheels City Vylepšená Mega garáž obsahuje čtyřposchoďovou garáž plnou dobrodružství a vybavenou parádním výtahem, úložným prostorem pro více než 60 autíček Hot Wheels a několika přípojnými body k vytvoření jedinečných staveb Hot Wheels.

Kde dnes budete parkovat?

Výtah, který přesouvá autíčka mezi různými podlažími a vypouští je na dráhu za dalším dobrodružstvím, mohou děti ovládat pomocí kliky.

Zaparkujte je všechny

Set s garáží obsahuje jedno autíčko Hot Wheels v měřítku 1:64 a vejde se do ní více než 60 dalších autíček, takže si můžete užít skvělou zábavu s celým vozovým parkem (další autíčka se prodávají samostatně).

Nekonečné možnosti kombinování s ostatními sety Hot Wheels

Garáž můžete kombinovat s dalšími závodními drahami Hot Wheels (prodávají se samostatně) pomocí několika přípojných bodů na spodní straně základny. K přípojným bodům na každém podlaží garáže mohou děti také připojit kultovní oranžové díly dráhy Hot Wheels (prodávají se samostatně), a vybudovat tak ještě větší stavbu.

Vhodné pro závodníky od 4 let

Herní set Hot Wheels City Vylepšená Mega garáž představuje ideální dárek pro děti od 4 let, které zbožňují neuvěřitelné možnosti při sehrávání příběhů inspirovaných hračkami Hot Wheels.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Mattel
Měřítko dráhy a aut 1 : 64
Věk od 4 let
Určení pro kluky
Značka Hot Wheels