Popis

Hot Wheels Srážka na spirále HGV67

Závodní dráha Srážka na spirále přináší do dětských pokojů zábavu a adrenalin. Vyslané autíčko motorizovaný posilovač doslova vystřelí na dráhu, po které se řítí v nekonečných spirálách. Na trať můžou děti poslat i víc autíček za sebou – a tady nastává ten pravý adrenalin. Projedou autíčka bezpečně dráhou, nebo se potkají v jedné ze tří nárazových zón? Dráha je přes 70 centimetrů vysoká a lze ji propojit s dalšími autodráhami Hot Wheels. Součástí balení je jeden angličák Hot Wheels, další autíčka se prodávají samostatně.

 

 

Zábava plná adrenalinu

Tato 70 centimetrů vysoká autodráha přináší zábavu i vzrušení do dětských pokojíčků. Motorizovaný posilovač ve spodní části dráhy zajistí, že se autíčko bude donekonečna točit v barevných spirálách. Kolik autíček stihne vaše dítě na trať vypustit předtím, než se nevyhnutelně potkají a dojde ke srážce?

 

Zábava plná adrenalinu

Nevyhnutelný náraz

Tři nárazové zóny zajistí, že se jedoucí angličáky dříve nebo později potkají v epické srážce. Kolik jich po dráze pojede záleží jen na vašem dítěti. Základna dráhy umožňuje uložení až šesti dalších autíček. Sada obsahuje jeden angličák Hot Wheels v různých barvách a dekoracích. Další autíčka se prodávají samostatně.

 

Nevyhnutelný náraz

Nekonečná zábava

Autíčka mohou na trať vyrážet znovu a znovu. Dráha je tak vhodná pro všechny děti starší pěti let, které milují rychlost a vzrušení ze srážky. Pro ještě větší zábavu lze Srážku na spirále propojit s dalšími autodráhami Hot Wheels, a vytvořit tak jednu dlouhou členitou dráhu.

 

Nekonečná zábava
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Mattel
Věk od 5 let
Určení pro kluky
Značka Hot Wheels