95 %
(62 hodnocení)
192 g Možnost paměťové karty dotykové Huawei Android
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
95 %
(62 hodnocení)
192 g Možnost paměťové karty dotykové Huawei Android
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Huawei P30 Pro 8GB/256GB Dual SIM

Překonej limity fotografie
Využijte přiblížení, abyste prozkoumali tajemství noční oblohy, sledovali orla, jak se vznáší nad stromy nebo si prohlédli drobné detaily křišťálu. Zachyťte ty nejlepší věci v přítomnosti a vytvořte svou vizi budoucnosti. HUAWEI P30 Pro představuje nový vrchol fotografování pomocí smartphonu.
Fascinující barvy
HUAWEI P30 Pro čerpá inspiraci ze zázračného nebe a zrcadlí úžasné barvy světla a prostoru. Je dokladem krásy svítání, polední oblohy, tajuplné polární záře i temnoty noci.

Průkopník ve světě fotografie
Troufni si ohromit. Systém čtyř fotoaparátů Leica umožní tvým fotografiím vidět svět v celé jeho komplexnosti.Nepřekonaný systém super fotoaparátů, zahrnující čočku pro SuperZoom, 40 MPx Supercitlivý fotoaparát, 20 MPx Ultra-širokou čočku a HUAWEI TOF snímač, ti dává svobodu zachytit každý úžasný moment.

Blíže ke všemu, co máte rádi
Nový periskopický teleobjektiv poskytuje při zachování kompaktího těla telefonu více možností zoomu bez ztráty kvality obrazu. Společně s barevnou sytostí dodanou 40 MPx hlavním fotoaparátem a stabilizací OIS, nabízí SuperZoom čočka až 10x Hybridní zoom1, se kterým spatříš dosud neviděné věci ve vysokém rozlišení a maximálních detailech. Navíc dokáže přinést měsíc v úplňku skoro na dosaz ruky s až 50x digitálním zoomem.

Evoluce světel
HUAWEI přepisuje pravidla pro snímání barev z RGGB na RYYB pro více světla ve všech tvých snímcích. HUAWEI Superspektrální snímač s až 40% nárůstem zachyceného světla2společně s dedikovaným obvodem procesoru Kirin 980 a učícími se algoritmy nabízí dokonalé zachycení tvých vzpomínek ve dne i v noci.

Spatřete to, co jste za tmy dosud neviděli
Smartphone HUAWEI P30 vám díky hodnotě ISO 409,600 dovolí spatřit nádheru skrytou ve tmě. I za extrémně nízké hladiny osvětlení budete moci zachytit výjimečné okamžiky, například romantickou večeři při svíčkách nebo třeba rej světlušek.

Krása v každé úrovni
Díky síle HUAWEI TOF snímače, který přesně měří hloubku objektů a AIS dlouhé expozici budou tvoje portréty vždy perfektní a jejich ostrost dotažená až na maximum. Pozadí je poté progresivně rozmazané s různými krémovými efekty pro profesionálně vyhlížející bokeh efekt.3

Vyzyvatel protisvětla
Analyzuje přes několik stovek tisíc fotografií s protisvětlem. Umělou inteligencí řízený HDR+ režim doručí jasné snímky díky porovnávání nejlepších prvků několika různých snímků a jejich dílčích částí. Světlo i barvy jsou vyvažované na několika vrstvách, aby tvoje tvář vynikla.

Proměňte vodu v umění
HUAWEI AIS snímání s dlouhou expozicí je nejlepším parťákem pro zachycení všech krás přírody, které během cestování potkáš. Proměň zurčící říčky nebo uklidňující vlnění moře v osobní umělecké dílo.4

Zcela nová perspektiva
Ultraširoký snímač podtrhne okouzlující krásu v širokém oceánu, majestátnost oblohy i impozantnost měst. Objev kouzlo přírodních scanérií v širší perspektivě.

Působivý svět makrofotografií
Objevuj svět v detailu už z 2,5cm vzdálenosti. Spatři ty nejjemnější detaily života se skutečnou makro čočkou. Nechej se překvapit mimořádnou strukturou materiálů, drobnými mechanismy hodinového strojku nebo krásou ukrytou v tyčinkách květů.

Odhalte své kouzlo
Přední fotoaparát smartphonu HUAWEI P30 Pro s rozlišením 32 MPx vás dokáže inteligentně rozpoznat a nastaví pro kontury vašeho obličeje optimální jas a ostrost, aby vytvořil perfektní selfies. Vaše selfies tak zaujmou ohromujícími detaily, i když je pořídíte v přeexponovaném prostředí s protisvětlem nebo na noční party.

Vzpomínky na letní noci

Naplň vešekerá očekávání z každé noci s natáčením videí při nízkém světle. HUAWEI P30 ukrývá SuperSpektrální snímač pro zachycení maxima světla a každého důležitého okamžiku. Natáčej tanec kolem ohně, děti, běhající po pláži nebo meteory pročesávající noční oblohu. Uveď svoje noční zážitky do života skrze telefon.

Přines radost až na dosah
Drž si odstup ale stále buď na dosah akce. Nezáleží, kde na koncertě stojíš. Pořád můžeš snímat zpěvákův výkon jako pár kroků od pódia. Nebo pozoruj divokou zvěř na opačné straně údolí během procházek.

Jednoduše v pohybu
Nahrávej rodinná videa zatímco si hraješ s dětmi. Profesionální AIS a OIS v Huawei P30 Pro špičkově stabilizuje obraz videa točeného z ruky.

Zachyťte obě strany příběhu

Dva zadní fotoaparáty pracují zároveň a umožní ti tak zároveň natáčet celé hřiště i jednotlivé hráče v akci. Užívej si momenty ze dvou různých perspektiv s HUAWEI

AI Video Editor na jeden dotyk
Vylepšený HUAWEI Vlog nabízí funkce a efekty předinstalované v telefonu pro jednoduché úpravy videí. Jediný dotyk stvoří tvůj vlastní mistrovský filmový snímek. Oblíbená videa jsou automaticky upravovaná pomocí dramatických filtrů, rozdílných rychlostí a hudby v pozadí.6 Také můžeš do videí přidávat vlastní titulky.

Velkolepá elegance
Naprostá elegance v 3D zaobleném skleněném těle HUAWEI P30 Pro z něj dělá umělecké dílo. 6,47 palcový široký OLED displej nové generace7 přináší strhující barvy a větší rozhled.

Inteligentní dotykové ovládání, dokonalé pohodlí
Smartphone HUAWEI P30 Pro můžete pohodlně ovládat jednou rukou a rychle ho odemykat pomocí pokročilé čtečky otisků prstů ukryté přímo v displeji.

Zvuk díky nové technologii
Namísto tradičního reproduktoru na přední části telefonu využívá HUAWEI P30 Pro HUAWEI Acoustic Displej Technology, aby nabídl větší obrazovku a větší plochu pro poslech. Electromagnetické vlny přenesou zvuk z vibrací displeje přímo do tvého ucha.

Připraven prozkoumávat
Pro dobrodružné povahy je HUAWEI P30 Pro chráněný proti vodě a prachu ochranou IP68. Nemusíš se bát, že se nečekaně namočíš.8

Skok vstříc budoucnosti
Kirin 980 je prvním 7mm mobilním procesorem na světě s vyšším výkonem a nižší spotřebou energie. Tento inovativní čipset společně s až 8 GB RAM a 256 GB úložiště9 odhalí skutečný výkon skrytý v HUAWEI P30 Pro.
Extra výdrž, zažijte více
Zažij více každý den díky 4 200mAh baterií s dlouhou výdrží (typická hodnota)10 a inteligentní technologií spoření energie.

Nabitý během okamžiku
Nabíjení už nebude otrava. Zvládneš ho lusknutím prstu. Jednoduše nabij telefon až na 70 % během 30 minut11 pomocí 40W HUAWEI SuperCharge s bezpečnostní certifikací od TÜV během snídaně nebo pauzy na kávu.

Položte a nabíjejte
Odlož svůj HUAWEI P30 Pro a nechej ho nabíjet s TÜV certifikovaným 15W HUAWEI Bezdrátovým QuickCharge12 nabíjením bez starostí o zásuvky a kabely. Když je čas jít, prostě ho vezmi vyraz!

Podělte se s ostatními
Reverzní nabíjní v HUAWEI P30 Pro dokáže nabít sluchátka, elektrický kartáček nebo zachránit umírajícíc baterii kamarádova telefonu.13 Nabíjení teď znamená i sdílení.

AR Měření
Dotáhni svoje DIY projekty do konce s výkonnou AR měřící vychytávkou v HUAWEI P30 Pro. Jeho HUAWEI TOF snímač dokáže přesně změřit délku, šířku i hloubku objektů. Pomocí technologie Face Rocognition také snadno změříš člověka jednoduše tak, že ho nasnímáš od nohou k hlavě.

Hrajte v pohybu
Promítej svůj HUAWEI P30 Pro na větší obrazovku a stoupni si proti zadnímu TOF snímači, který bude snímat tvůj pohyb. Ihned můžeš skočit na sjezdovku s Fancy Skiing.14

Sdílení pomocí OneHop
Jediným poklepáním tvého HUAWEI P30 Pro odešleš fotky, videa nebo dokumenty během pár sekun do svého MateBooku.A pouhým zatřesením a dotykem obou zařízení začneš nahrávat minutové video obrazovky počítače, které se uloží do tvého telefonu. Také můžeš snadno kopírovat a vkládat texty mezi oběma zařízeními, jako kdyby byly jedno tělo.15

HUAWEI P30 Pro umožňuje 10x Hybridní zoom s délkou ohniska 270 mm.
Založeno na výsledcích testů HUAWEI laboratoří v porovnání s HUAWEI P20 Pro.
Tato funkce bude dostupná po HOTA aktualizaci.
Tato funkce bude dostupné teprve po HOTA aktualizaci.
Tato funkce bude dostupná po aktualizaci HOTA. Rozsah přiblížení je od 2x do 15x.
Některé funkce budou dostupné až po aktualizaci HOTA.
Kvůli zaobleným rohům displeje je zobrazovací plocha lehce nižší. Délka úhlopříčky 6,47 palce je počítána jako u standardního čtyřúhelníku.
HUAWEI P30 Pro je vyhodnocený jako IP68 pro voděodolnost, vodotěsnost a prachuvzdornost podle IEC standardu 60529 a byl testován v kontrolovaných podmínkách laboratoře. Voděodolnost, vodotěsnost a prachuvzdornost nejsou trvalé vlasnosti a odolnost se může časem snižovat užíváním telefonu. Nezkoušejte nabíjet vlhké zařízení HUAWEI P30 Pro. Záruka nepokrývá poničení vodou.
RAM a ROM se mohou lišit na různých trzích.
Nominální kapacita baterie je 4100mAh. Založeno na výsledcích testů HUAWEI laboratoří. Skutečná výdrž se může lišit v závislosti na užívání.
Založeno na výsledcích testů HUAWEI laboratoří.Podmínky při testech: Teplota 25 stupňů Celsia, relativní vlhkost 45-80 %. S použitím 40W HUAWEI SuperCharge nabíječky, telefon byl nabíjen z 2 % při napojení na 4G síť a v režimu stand-by s vypnutou obrazovkou.
Maximální data. Pouze dostupný s použitím 15W HUAWEI Wireless QuickCharge Kabelu. Prodává se samostatně.
Aplikovatelné pouze na některá zařízení umožnující bezdrátové nabíjení.
Stáhni si hru z Google Play Store.
Tyto funkce jsou dostupné pouze na vybraných HUAWEI MateBook zařízeních s PC Manager verze 9.1 a vyšší. Pro využití by měly být obě zařízení spárované pomocí HUAWEI Share.Videa mohou být odeslaná pouze z telefonu do laptopu. Textové soubory zahrnují formáty PowerPoint, Word, Excel, a PDF. Tyto soubory se otevřou pomocí MS Office 2016 & 365 nebo novější v laptopu a pomocí WPS v telefonu. Funkce kopírovat a vložit je dostupná v omezeném počtu aplikací mezi HUAWEI P30 Pro a vybranými HUAWEI MateBooky.
Tato speciální edice se prodává separátně.

PODROBNÉ TECHNICKÉ INFORMACE
DISPLEJ

Typ - OLED kapacitní dotyková obrazovká, 16M barev
Velikost - 6.47 palců (~ 88.6% obrazovky k poměru konstrukce)
Rozlišení - 1080 x 2340 pixelů, poměr 19,5: 9 (~ 398 ppi hustota) HDR10, DCI-P3
Multitouch - Ano

PLATFORMA

OS / Operační systém - Android 9.0 (Pie)
Nadstavba OS - EMUI 9.1
Chipset / Čipová sada - HiSilicon Kirin 980 (7 nm)
CPU / Procesor - Octa-core (2x2,6 GHz Cortex-A76 & 2x1,92 GHz Cortex-A76 & 4x1,8 GHz Cortex-A55)
GPU / Grafické jádro - Mali-G76 MP10

PAMĚŤ

Operační paměť - 8 GB RAM
Uživatelská paměť - 256 GB
Slot karty - NM (Nano Memory), až 256 GB (používá SIM 2)

FOTOAPARÁT

Primární / Zadní

40 MPx, f/1,6, 27 mm (široký), 1/1,7 ", PDAF, OIS
20 MPx, f/2,2, 16 mm (ultraširoký), 1/2,7", PDAF
Periscope 8 MPx, f / 3,4, 125 mm (teleobjektiv) , 1/4 ", 5x optický zoom, OIS, 3D fotoaparát PDAF TOF

Sekundární / Přední - 32 MPx, f / 2,0, (široký)
Video - 2160p @ 30fps, 1080p @ 60fps, 1080p @ 30fps (gyro-EIS), 720p @ 960fps
Funkce - Leica optika, duální LED duální tón, panorama, HDR

SÍŤE

2G - GSM : 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 a SIM 2
3G - HSDPA : 850 / 900 / 1900 / 2100
4G - LTE pásmo 1 (2100), 2 (1900), 3 (1800), 4 (1700/2100), 5 (850), 6 (900), 7 (2600), 8 (900), 9 (1800), 12 (700), 17 (700), 18 (800), 19 (800), 20 (800), 26 (850), 28 (700), 32 (1500), 34 (2000), 38 (2600), 39 (1900), 40 (2300)
DATA - HSPA 42,2 / 5,76 Mbps, LTE-A Cat21 1400/200 Mbps
GPRS - Ano
EDGE - Ano

KONEKTIVITA

WLAN - Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot
Bluetooth - 5,0, A2DP, aptX HD, LE
NFC
Infraport
GPS - s dvojpásmovým A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS
USB - 3.1, reverzibilní konektor typu USB-C 1.0

ZVUK / AUDIO

Možnosti upozornění - Vibrace; MP3, WAV vyzváněcí tóny
Audio konektor - 3,5 mm jack
Hlasitý reproduktor - Ano
Funkce - 32-bit / 384kHz audio, Aktivní potlačení šumu s vyhrazeným zvukem Dolby Atmos

FUNKCE

Senzory a čidla - Otisk prstu (pod displejem), akcelerometr, gyroskop, blízkost, kompas, barevné spektrum
Zprávy - SMS, MMS, e-mail, Push Mail, IM
Prohlížeč - HTML5
Emailove protokoly - POP3, SMTP, IMAP4
Rychlé nabíjení akumulátoru 40W (70% za 30 min)
Rychlé bezdrátové nabíjení 15W
MP4 / DivX / XviD / WMV / H.265
Přehrávač eAAC + / FLAC
Editor fotografií a videí
Editor dokumentů

BATERIE

Neodstranitelná baterie Li-Po 4200 mAh

DALŠÍ PARAMETRY

Rozměry - 158 x 73,4 x 8,4 mm
Hmotnost - 192 g
SIM karty - Hybrid Dual SIM (Nano-SIM, dvojitý stand-by)
Modelová řada - Huawei P30

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.
Mobilní telefon je nový a je na něj plná záruka 24 měsíců.
Zobrazit více

Parametry

Hmotnost 192 g
Možnost paměťové karty ano
Konstrukce dotykové
Výrobce Huawei
Operační systém Android
Odolné ne
Verze operačního systému Android 9.0 (Pie)
Modelový rok 2019
Produktová řada Huawei P30
Nadstavba systému EMUI
Výška 158 mm
Šířka 73.4 mm
Hloubka 8.4 mm
Uživatelská paměť 256 GB
Frekvence procesoru 2.6 GHz
Počet jader procesoru 8
Konektor USB-C ano
Gyroskopický senzor ano
Akcelerometr (G-senzor) ano
Operační paměť RAM 8 GB
Kapacita baterie 4200 mAh
Bezdrátové nabíjení Qi ano
Bluetooth ano
GPRS ano
EDGE ano
GPS modul ano
WiFi ano
Dual SIM ano
NFC ano
LTE ano
Typ SIM karty nanoSIM
5G ne
MP3/WMA/AAC vyzvánění ano
Multimediální zprávy MMS ano
Emailový prohlížeč ano
Kalkulačka ano
Diktafon ano
FM rádio ne
Kalendář ano
Internetový prohlížeč ano
Přehrávání MP3 ano
Jack 3,5 ne
Pro seniory ne
Snímač otisků prstů ano
Voděodolný ano
USB On-The-Go ano
Notifikační LED dioda ne
Verze Bluetooth 5.0
Rychlonabíjení ano
Typ nabíječky (konektor) USB-C
Sluchátkový konektor USB-C
Skóre Antutu 406758
SOS tlačítko ne
Termokamera ne
Google Pay ano
Apple Pay ne
Odemykání obličejem ano
Stupeň krytí IP68
Outdoorový telefon ne
Počet displejů 1
Rozlišení displeje 2340 x 1080
Velikost displeje 6.47 "
Typ displeje OLED
Poměr stran displeje 19,5:9
Jemnost displeje (PPI) 398 PPI
Obnovovací frekvence displeje 60 Hz
Blesk ano
Fotoaparát ano
Rozlišení hlavního fotoaparátu 40 Mpx
Automatické ostření ano
HD video ano
Přední kamera ano
Max. snímková frekvence videa 960 sn./s
Počet objektivů předního fotoaparátu 1 objektiv
Počet objektivů zadního fotoaparátu 4 objektivy
Světelnost objektivu hlavního fotoaparátu f/1.6
Maximální rozlišení videa 2160p (4K)
Optická stabilizace obrazu ano
Optický zoom 5x
Zobrazit více parametrů
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky