87 %
(0 hodnocení)
černé Huzaro 130 kg látkové Polštářek pod hlavu
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
87 %
(0 hodnocení)
černé Huzaro 130 kg látkové Polštářek pod hlavu
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Huzaro Force 2,5 RGB Carbon Mesh

Force 2.5 RGB Carbon kombinuje eleganci černých látek s RGB LED světelným efektem. Tento kontrast odlišuje křeslo na trhu a dává mu dvě tváře: elegantní a herní. Křeslo se bude skvěle hodit jak do barevného teenagerského pokoje, tak i do střídmé kanceláře. A to vše za atraktivní cenu!
 
Výběr tohoto křesla určitě neprohloupíte. Protože …
Křeslo je vyrobeno ze směsi osvědčených materiálů. Polštáře, bočnice a područky jsou vyrobeny z materiálů XtWill, které jsou odolné a příjemné na dotek. V místě, kde se židle potýká s tělem, jsme použili síťovinu Huge Mesh, která zaručuje nejlepší prodyšnost a cirkulaci vzduchu. Pohodlné područky vyrobené z měkkého materiálu odolného vůči deformaci umožňují pohodlné opření rukou. Područky poskytují přiměřenou oporu pro předloktí, snižují zátěž na ramena a páteř.
 
Detaily dělají rozdíl! Proto byl Force 2.5 RGB dokončen materiály imitujícími uhlíková vlákna. Křesle dodávají herní charakter, ale zároveň jsou mimořádně praktické, protože materiál je odolný vůči nečistotám. Přibalené bezdrátové dálkové ovládání vám umožňuje libovolně zvolit barvy světla a speciální světelné efekty. Ovládání je intuitivní a nebude dělat problém ani dítěti. Chcete-li do svého pokoje přinést skutečně herní atmosféru, nic nebude tak dobré jako RGB LED osvětlení. Křeslo změní každý interiér a změní jeho charakter. Hrát hry nebo večer dívat film? Force 2,5 RGB Carbon vám pomůže přesunout se do jiného světa.
 
 
Specifikace:
Výrobce: Huzaro
Model: Force 2,5 RGB Carbon Mesh
Certifikáty: SGS
Materiály: Obrovská síťovina + tkanina XTwill
Mechanizmus: Tilt Dual
Pohon: plyn
Maximální nosnost: 130 kg
Zobrazit více

Parametry

Barva černé
Výrobce Huzaro
Nosnost 130 kg
Potah látkové
Polštářek pod hlavu ano
Kříž plastový
RGB podsvícení ano
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky