100 %
(1 hodnocení)
HWKITCHEN
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
100 %
(1 hodnocení)
HWKITCHEN
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

HWKITCHEN Futrálek pro microbit Barva: Červená HW433

Ochrání při pádu a nárazu
Futrálek pro microbit je kompaktní pouzdro uzavíratelné na zip, kde se váš microbit bude cítit opravdu bezpečně. Pouzdro uchrání microbit před nárazy a poškrábáním, ale také prachem a vlhkostí. Uvnitř je malá kapsička přesně pro microbit a je tu i místo pro další příslušenství, jako USB kabel, vodiče s krokodýli a podobně. Pevný zip po obvodu pouzdra udrží microbit s příslušenstvím vždy na svém místě.

Vlastnosti pouzdra pro microbit

Ochrání váš microbit před nárazy, poškrábáním a vlhkostí
Uzavíratelný pevným zipem
Ve vnitřní části je síťovaná kapsa
Pojme i další příslušenství microbit

Do školy ideální
Microbit je určený hlavně pro výuku programování doma, ve školách nebo školských zařízeních. Samotná destička microbit toho dokáže tolik, že témata pro výuku se jen stěží dají ve školním roce vyčerpat.
Profesionální použití microbitu pro výuku sebou přináší i další požadavky, jako mechanická odolnost při přenášení, možnost rychlého uskladnění spolu s příslušenstvím a podobně. Náš futrálek pro microbit vám pomůže tyto důležité požadavky řešit.
Na obrázku níže je microbit v sadě s flexibilním USB kabelem, který představuje nejčastěji používané příslušenství pro použití ve školách.
Představte si to! Stačí rozepnout futrálek, vytáhnout microbit a USB kabel, připojit k počítači a výuka programování může začít. Pokud je počítač pod stolem nevadí, USB kabel je metr dlouhý a flexibilní. Po skončení výuky šup microbit do futrálku a kabel stočit do druhé části pouzdra. Pak může proběhnout rychlá kontrola a zavřené futrálky putují do skříně, kde se microbiti těší na další výuku. :)

Není bezedný ale snaží se
Futrálek má kompaktní rozměry 75 x 75 x 30 mm, ale nezklame vás ani v případech, kdy budete chtít spolu s microbit uskladnit i další příslušenství. USB kabel, krokodýly, nějaký kryt nebo malý rozšiřující modul pro microbit nebude problém. Pokud si dáte záležet na způsobu uložení, pak se vám tam vejde i držák baterií AAA.

Na své si přijdou i holky!
Futrálky máme v pestrobarevných barvách a tak si na své přijdou opravdu všichni! Rozdílné barvy umožňují přehledné třídění microbitů do skupin nebo snadnější evidenci většího počtu kusů (například od každé barvy 10ks).

Poznámka: součástí balení futrálku není deska microbit ani další příslušenství
Zobrazit více

Parametry

Výrobce HWKITCHEN
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky