96 %
(25 hodnocení)
Clorexyderm ICF gely 100 ml regenerace
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
96 %
(25 hodnocení)
Clorexyderm ICF gely 100 ml regenerace
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

ICF Clorexyderm spot gel 100 ml

Clorexyderm spot gel ICF 100ml

Speciální antiseptický čistící gel. Díky vysoké koncentraci chlorhexidinu pomáhá proti kvasinkové infekci Malassezia Pachydermatis již po 10 - 15 minutách. Gel proniká srstí a vytváří na pokožce trvalou ochrannou vrstvu, která zabraňuje, aby se kontaminované šupinky dostaly do styku s vlastní pokožkou a přitom nebránily přirozené regeneraci kůže.

Clorexyderm® Spot Gel je hydratační gel se schopností tvořit ochranný film na kůži, který je založen na synergické kombinaci zvlhčujících a zvláčňujících látek. Speciální složení zajišťuje dobrou přilnavost k povrchu pokožky, aby se zajistilo delší působení. Na kůži vytvořený propustný film zabraňuje usazování kontaminovaných částic na kůži, aniž by ovlivnil obnovu kůže.

Použití

Aplikujte 2x - 3x denně na postižená místa, dokud se stav znatelně nezlepší. Poté pokračujte v aplikaci 2x týdně pro zamezení obnovení infekce. Před použitím přípravku do uší se ujistěte, že není prasklý ušní bubínek. V aplikaci do zevního ucha pokračujte 2x - 3x denně. Čistěte uši pravidelně a odstraňujte nežádoucí zárodky užitím přípravku Clorexyderm Oto.

 
 
 
Složení: 
Diglukonát chlorhexidinu 0,45 %, glycerin, lanolin, deionizovaná voda.

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Clorexyderm
Značka ICF
Forma gely
Objem 100 ml
Určení regenerace
Pro psy ano
Pro kočky ano
Užití péče o srst
Způsob podání zevně (na kůži)
Zobrazit více parametrů
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších