95 %
(2 hodnocení)
IMAC Group Spa přepravky malý
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
95 %
(2 hodnocení)
IMAC Group Spa přepravky malý
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Imac Linus Cabrio Přepravka 50 x 32 x 34,5 cm

Plastová přepravka Linus 2nd life. Plastový přepravní box se stane bezpečným a pohodlným prostředkem pro transport Vašeho domácího mazlíčka. Plastový box má z horní strany větrací otvory. Přední vstupní otvor je opatřen kovovými dvířky, které se po uzavření zaaretují pootočením plastové páčky. Přepravní box je vhodný pro kočky i pro malé psy.
Přepravka Imac Linus 2nd life je vyrobena z recyklovaného netoxického plastu. Je šetrná k životnímu prostředí. Navržena a vyrobena v Itálii.
Imac 2nd life. Pomáháme dělat svět lepším. Zaměřujeme se na udržitelný rozvoj a minimalizaci emisí oxidu uhličitého. Plastový odpad se stává vysoce kvalitním produktem, který nejen uspokojuje potřeby zákazníků, ale dává recyklovanému materiálu novou hodnotu. Tyto výrobky mají během celého svého životního cyklu nejmenší možný dopad na životní prostředí, protože dávají odpadu nové uplatnění ve všech představitelných tvarech a barvách. Výroba podle evropských standardů zaručuje vysoce kvalitní produkty. Pokud jde o životní prostředí je Second Life Plastic materiálem budoucnosti nejen proto, že je recyklovatelný, ale proto, že je recyklovaný.
Postup výroby:
1 - shromažďování vytříděného domácího odpadu.2 - omytí plastů, jejich roztřídění a usušení - následuje extruze a peletizace.3 - výroba vysoce kvalitního surového plastu.4 - následná výroba různého zboží, které pak nese označení 2nd Life Plastic.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce IMAC Group Spa
Typ výrobku přepravky
Velikost psa malý
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky