90 %
(1 hodnocení)
8.9 x 12.8 x 20 cm
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
90 %
(1 hodnocení)
8.9 x 12.8 x 20 cm
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Repto Rainmaker Flex 2.0

Repto Rainmaker Flex 2.0

Kompaktní a plně automatický rosicí systém, který zajistí ideální vlhkost ve vašem teráriu nebo paludáriu. Na rozdíl od běžných systémů nemá fixní nádrž – čerpadlo nasává vodu hadičkou z libovolného zásobníku dle vašeho výběru, což poskytuje maximální flexibilitu a šetří místo. Ideální pro vytváření stabilního mikroklimatu, podporu svlékání plazů a zdravý růst tropických rostlin.
Vlastnosti a výhody:

Flexibilní zdroj vody: můžete použít jakoukoliv externí nádobu, od malé lahve až po velký sud.
Plně programovatelný pomocí digitálního ovladače: délka rosení (1 vteřina až 2 minuty) a intervaly (od 1 hodiny až po 30 dní) dle potřeb zvířat.
Dodáván se dvěma kvalitními tryskami (otočnými o 360°) s kovovou hlavičkou pro jemnou mlhu. Systém lze rozšířit až na 4 trysky.
Flexibilní možnosti instalace trysek pomocí přísavek nebo pevných průchodek.
Extrémně kompaktní design hlavní jednotky se třemi tlačítky pro velmi snadné nastavení.
Zajišťuje stálý přísun kapek vody, což stimuluje přirozený pitný režim zejména u stromových druhů (chameleoni, gekoni, žabky).
Zobrazit více

Parametry

Rozměry 8.9 x 12.8 x 20 cm
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky