0 %
(0 hodnocení)
SR Suntour vzduchové kotoučové bez zamykání
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
0 %
(0 hodnocení)
SR Suntour vzduchové kotoučové bez zamykání
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

SR Suntour DUROLUX36 EQ Boost RC PCS

Vidlice 27,5"" tapered Suntour DUROLUX36 EQ Boost RC PCS 15QLC2, 170mm černá

Hledáte vidlici, která zvládne extrémní terén, vysoké rychlosti i tvrdé dopady? sr suntour durolux36 je navržena pro agresivní enduro a freeride ježdění, kde se očekává maximální tuhost, kontrola a spolehlivost.

Tento model s vnitřníma nohama o průměru 36 mm nabízí vzduchové odpružení se zdvihem 170 mm, což je ideální kombinace pro technické traily, skoky i prudké sjezdy. Vidlice je vybavena pokročilou olejovou tlumicí patronou rc-pcs, která zajišťuje hladkou odezvu na terén a vysokou míru tlumení vibrací i nárazů.

Vidlice sr suntour durolux36 byla testována a používána v těch nejnáročnějších závodních podmínkách. Na její spolehlivost a výkon spoléhají například vítěz Megavalanche Rémy Absalon nebo český top jezdec Přemek Tejchman.

Kompatibilita a technické specifikace
Vidlice je optimalizovaná pro moderní all mountain, enduro a e-bike rámy s boost osou 15 × 110 mm, která přispívá k vyšší torzní tuhosti a přesnému vedení stopy. Uchycení brzdy postmount disc umožňuje použití brzdového kotouče až do průměru 203 mm, což poskytuje dostatek brzdné síly i v extrémních podmínkách.

Sloupek vidlice má tapered profil (AHEAD 1,5" – 1 1/8"), což zaručuje pevné spojení s rámem a lepší kontrolu nad řízením. Délka sloupku je 272 mm, což poskytuje dostatečný rozsah pro přizpůsobení různým geometriím kol.

Individuální nastavení
Vidlice umožňuje přesné nastavení pružení pomocí tlaku vzduchu, takže si můžete naladit ideální tuhost podle své hmotnosti a stylu jízdy. Dále je zde možnost nastavení komprese i odskoku, což pomáhá přizpůsobit vidlici konkrétním podmínkám – ať už jde o rychlé sjezdy nebo technické úseky plné kamenů a kořenů.

Odolnost a nízká hmotnost
Vnější nohy z hořčíkové slitiny (MG) kombinují lehkost a vysokou pevnost, což je klíčové pro agresivní jízdu. Celková hmotnost vidlice je 2120 g, což z ní dělá skvělou volbu pro jezdce, kteří nechtějí obětovat pevnost kvůli úspoře hmotnosti.

Další detaily
Průměr vnitřních nohou: 36 mm
Offset: 44 mm – zajišťuje stabilitu ve vysokých rychlostech a přesné řízení
Boost osa: 15 × 110 mm (QLC systém pro snadnou manipulaci)
Maximální průměr brzdového kotouče: 203 mm
Uzamykání vidlice: není k dispozici – optimalizováno pro maximální citlivost a výkon v náročném terénu

Proč zvolit sr suntour durolux36?

✅ Ideální pro enduro a freeride – robustní konstrukce zvládne tvrdé dopady i vysoké rychlosti
✅ Pokročilá tlumicí patrona rc-pcs – hladký chod a skvělá absorpce nárazů
✅ Nastavitelná komprese i odskok – možnost doladit chování vidlice podle terénu
✅ Boost osa pro maximální tuhost – lepší ovladatelnost a stabilita na trailech
✅ Špičková volba profesionálních jezdců – ověřeno v extrémních závodních podmínkách

Vidlice sr suntour durolux36 je tou pravou volbou pro jezdce, kteří se nespokojí s kompromisy a chtějí maximální výkon i v těch nejtěžších podmínkách!
Zobrazit více

Parametry

Výrobce SR Suntour
Technologie pružení vzduchové
Uchycení brzd kotoučové
Uzamčení vidlice bez zamykání
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Podobné produkty