Popis
Terrario Supai Oya Soil 6 l
TERARIJNÍ SUBSTRÁT PRO SUCHOZEMSKÉ ŽELVY PŘÍRODNÍ SAVÝ 6 LVyrobeno ze 100% přírodního materiálu m.in. z půdy a rašeliny, ekologicky šetrný a trvanlivý substrát neobsahuje prach, viry a nákazy.
Jedná se o velmi savý podklad a forma jemné půdy usnadňuje čištění a prosévání znečištěné půdy, snižuje přítomnost amoniaku a udržuje výběh svěží a bez ošklivých pachů.
Forma půdy se skvěle hodí pro kopání a budování sítí chodeb nebo jeskyní. Podporuje přirozené chování zvířat, snižuje stres a podporuje reprodukční chování.
Poměr směsi i její složky byly reprodukovány a akceptovány jednou z největších zoologických zahrad v Polsku. Pečovatelé plazů z této zoo zkontrolovali substrát před uvedením na trh. Téměř identický podklad je jimi již léta úspěšně využíván.
Produkt je speciálně určený pro:
- vousatý drak (Pogona vitticeps)
- řecká želva (Testudo hermanni)
- želva červenolící (Trachemys scripta elegans)
- želva stepní (Testudo horsfieldii)
- želva leopardí (Stigmochelys Geochelone)
- želva bahenní (Emys orbicularis)
- želva středomořská (Testudo graeca)
- stromořadí např. Řeka zelená (Hyla cinerea)
- gekony z tropických oblastí, např. gekon otřesený (Correlophus ciliatus)
- všechny pavouky např. tygří ptáček (Davus fasciatus)
- všechny hadice např. had obilný (Pantherophis guttatus)
- všechny hlodavce např. křeček syrský (Mesocricetus auratus)
Způsob použití:
Rozsypte substrát rovnoměrně na dno terária na tloušťku vrstvy nejméně 2,5-5 cm. Nezapomeňte znečištěný podklad nahradit čerstvým. Terrario doporučuje kompletní výměnu terénu každé tři až pět týdnů nebo častěji, když je silně znečištěný nebo mokrý.
TERARIJNÍ SUBSTRÁT PRO SUCHOZEMSKÉ ŽELVY PŘÍRODNÍ SAVÝ 6 L
Parametry
| Výrobce | Terrario |
| Značka | Terrario |