Popis
YellowBAND modrá 2,5 cm x 4,5 m
YellowBand elastické samoadhezivní fixační obinadlo 2,5 cm × 4,5 m je praktické kohezivní obinadlo určené pro spolehlivou fixaci obvazů, stabilizaci kloubů a kompresní terapii. Díky své elasticitě se dobře přizpůsobuje tvaru těla a je ideální zejména pro použití na kloubech nebo na oblých a kónických částech těla, kde běžné obvazy hůře drží.Obinadlo je vhodné pro fixaci všech typů neadhezivních krytí, upevnění dlahových lišt, úpravu polstrovacích materiálů nebo stabilizaci kanyl. Využívá se také při kompresní terapii nebo ke snížení pohyblivosti kloubů po úrazu. Díky své univerzálnosti nachází uplatnění nejen ve zdravotnictví, ale také při sportu či ve veterinární praxi.
Kohezivní materiál znamená, že se obinadlo přichytává samo k sobě, takže není nutné používat spony ani další fixační pomůcky. Zároveň se nelepí na pokožku, vlasy ani oblečení, což zvyšuje komfort při aplikaci i sejmutí.
Materiál lze snadno roztrhnout rukou bez použití nůžek, což usnadňuje rychlou aplikaci. Každé obinadlo je navíc baleno ve fólii, která jej chrání před znečištěním, vlhkostí a nechtěným rozmotáním.
Vlastnosti:
elastické kohezivní fixační obinadlo
přilne samo k sobě, bez potřeby spon
nepřilnavé k pokožce a vlasům
dobře se přizpůsobí tvaru těla
vhodné pro fixaci obvazů, dlah a kanyl
vhodné pro kompresní terapii a stabilizaci kloubů
snadno dělitelný bez nůžek
jednorázové tkaninové provedení
bez latexu
nesterilní
baleno v ochranné fólii
barva: modrá, černá
rozměry: 2,5 cm × 4,5 m
Parametry
| Barva | modré |
| Výrobce | Zarys |