Popis
Vapozon Giovanni D-20
Profesionální napařovač na obličej Giovanni D-20 výborně otevře póry, napomáhá odstranění nečistot v podobě nahromaděného tuku či zbytků kosmetiky, podporuje krevní oběh, urychluje látkovou přeměnu, zjemňuje pokožku a zlepšuje výsledky masáže. V neposlední řadě pokožku zvlhčuje, dodává jí svěžest a obnovuje její přirozené pH.Díky čtyřem pogumovaným kolečkům je napařovač plně mobilní a snadno se přemisťuje.
Důležité pokyny:
Tento napařovač obličeje je kompatibilní s většinou typů čisté vody – včetně čištěné, filtrované, minerální i kohoutkové. Pro dosažení optimálního výkonu a prodloužení životnosti zařízení se doporučuje používat čištěnou nebo destilovanou vodu.
Upozornění: Do vody nepřidávejte žádné přísady ani éterické oleje, protože by mohlo dojít k poškození zařízení nebo poranění uživatele.
Voliteľné príslušenstvo:
Parametry
| Výrobce | Active |