Popis

Inproducts impregnace na obuv 200 ml

Impregnace Nanoprotech pro koženou obuv.

Roztok INPRODUCTS zajišťuje vašim koženým botám prvotřídní ochranu. Díky tomu dokážete mnohanásobně zvýšit její životnost.

Sprej obsahuje účinné složky – vosk, který kůži zvláční a dodá jí potřebnou výživu. Vrstva křemíkových nanočástic chrání před znečištěním a zničením solí, navíc nepustí k vašim chodidlům vlhkost.

Na jaké typy obuvi lze použít:

- Myslivecké kožené boty

- Pohorky a sportovní boty

- Dámské kozačky

- Motorkářská obuv

- Společenská obuv

- Armádní/policejní obuv

Zvláční kůži a zabrání jejímu popraskání

Vosková příměs přírodní kůži vyživuje a brání jejímu popraskání na prudkém slunci i v mrazivém počasí. Obnovuje také původní barvu a lesk materiálu.

Zamezuje ulpívání nečistot

Roztok vytvoří na povrchu kůže ochrannou křemíkovou vrstvu. Ta odpuzuje vodu i nečistoty a brání vzniku nevzhledných skvrn.

Zvyšuje odolnost proti posypové soli

Křemíková ochranná vrstva odpuzuje během zimní sezóny posypovou sůl – a tím zabraňuje poškození obuvi.

Obnovuje vzhled a chrání proti UV záření

Nanočástice brání materiál před poškozením slunečními paprsky. Díky této kombinaci vám kožené boty vydrží ve skvělém stavu sloužit mnoho let.

Jak impregnace INPRODUCTS funguje:

Jak správně aplikovat impregnaci:

- Přípravek INPRODUCTS nanášejte na vyčištěnou, suchou obuv. Před použitím sprej důkladně protřepejte.

- Roztok nanášejte souvislou vrstvou ze vzdálenost 10 až 15 cm. Po aplikaci jej nechte 5 minut a vetřete jej do kůže bot přiloženou houbičkou.

- Aplikaci (nanesení a vetření roztoku) po 15 minutách ještě jednou zopakujte.

- Po druhém nanesení vyčkejte 24 hodin – během této doby se na kůži vytvoří ochranná křemíková vrstva. Během schnutí umístěte obuv mimo dosah slunečních paprsků, do větraných prostor o teplotě 10 až 35 °C. Schnutí nijak neurychlujte!

Nádobku s roztokem skladujte při teplotách 3 až 30 °C a mimo přímé slunečních záření. Při poklesu teploty pod 3 °C a zamrznutí roztoku může dojít k jeho znehodnocení.

Technické vlastnosti:

Zachování ochrany proti vodě, nečistotám a soli (dle intenzity nošení obuvi), dlouhodobá výživa a zvláčnění materiálu. Spotřeba: 25 až 50 ml na 1 m2 – v závislosti na absorpčních vlastnostech materiálu. Doba použitelnosti: minimálně 2 roky od data výroby.

Složení:

Směs modifikovaných, křemíkových nanočástic a vosku, funkcionalizovaný polymer, ethanol, kyselina octová.
Zobrazit více

Parametry

Značka Inproducts
Druh spreje
Objem 200 ml