Interaktivní hračky

Aktuálně nejoblíbenější produkt z kategorie interaktivní hračky je Albi tužka 2.0 a Zvířátka v ZOO, které seženete již od 1 444 Kč u prodejce KNIHCENTRUM.CZ. Celkem můžete vybírat interaktivní hračky z 2176 nabídek od mnoha ověřených prodejců. Levně u nás pořídíte i další zboží z kategorie interaktivní a robotické hračky. Vaše nákupy vyřídíte pohodlně online.

ALBI Elektronická Albi tužka 2.0

97 %
(50 hodnocení)
3 let knížky Kouzelné čtení pro kluky a holky

Elektronická tužka od Albi je kompatibilní se všemi produkty z edice Kouzelné čtení a Tolki. Mezi její přednosti patří ergonomický úchop, bezdrátové připojení a výkonná baterie.

1 273 - 3 415 Kč v 58 obchodech

ALBI My English Clock

93 %
(4 hodnocení)
5 let pro kluky a holky 0 cm

UPOZORNĚNÍ: Kouzelné čtení fungují pouze s elektronickou tužkou ALBI (není součástí balení). Interaktivní mluvicí hodiny My English Clock z edice Kouzelné čtení naučí děti od 5...

3 let kouzelné čtení pro kluky a holky

Díky této knížce se děti naučí něco o bezpečnosti v silničním provozu, seznámí se s dopravními značkami a dozví se zajímavosti ze světa dopravy, dopravních prostředků a strojů.

3 let knížky pro kluky a holky 19.4 cm

UPOZORNĚNÍ: Zpívánky fungují pouze s elektronickou tužkou ALBI (není součástí balení). Interaktivní lidové písničky pro děti Reedice populární interaktivní mluvicí knihy...

Fisher-Price Mluvící pejsek

93 %
(461 hodnocení)
0.5 let plyšáci pro kluky a holky 27 cm

Veselý plyšový kamarád pomáhá hravou formou rozvíjet řeč i jemnou motoriku. Barevný pejsek reaguje na dotyk tak, že spustí písničku, nebo začne mluvit. Děti naučí víc než 100 slov.

769 - 2 412 Kč v 49 obchodech

VTech Magická kostka

94 %
(13 hodnocení)
pro kluky a holky 22 cm

Multifunkční, extrémně zábavná kostka zná více než 75 písní, melodií, zvuků a frází. Učí poznávat zvířátka, barvy, čísla i dětské říkanky. Mnoha způsoby rozvíjí jemnou i...

1 138 - 1 649 Kč v 8 obchodech

ALBI Minikniha Krtkovy příběhy

95 %
(30 hodnocení)
2 let kouzelné čtení Kouzelné čtení pro kluky a holky 17.8 cm

Interaktivní kniha Krtkovy příběhy z edice Kouzelné čtení obsahuje více než 300 zvukových stop a je vhodná pro děti od 2 let. Příběhy doprovází krásné ilustrace Zdeňka Milera.

6 let kouzelné čtení pro kluky a holky

Interaktivní knížka pro zvídavé objevitele, kteří chtějí prozkoumat krásy všech zeměpisných šířek a dozvědět se mnoho zajímavostí o státech naší planety a jejich hlavních městech.

3 let zvířátka Baby Born pro holky 28 cm

BABY Born Můj veselý pejsek BABY born má nového zvířecího kamaráda. Když štěňátko pohladíš po zádech, zavrtí ocáskem a uslyšíš roztomilé psí zvuky. Umí pít vodu ze své...

1 249 - 1 779 Kč v 6 obchodech
6 let kouzelné čtení pro kluky a holky

Veselá interaktivní knížka pro malé objevitele, kteří se zvědavostí vzhlíží ke hvězdám. Najdete zde nejen spoustu zajímavých informací, ale i poutavých ilustrací a zábavných kvízů.

5 let kouzelné čtení pro kluky a holky

Interaktivní mluvící knížka plná propracovaných ilustrací a zajímavých kvízů, určená pro malé objevitele, kteří se toho chtějí dozvědět více o zvířatech ze všech koutů planety.

Filtrovat zboží (2176 produktů)
Cena
Věk od
Výrobce
Zobrazit více možností (192)
Typ
Série
Určení
Značka
Výška