Interaktivní hračky

Aktuálně nejoblíbenější produkt z kategorie interaktivní hračky je ALBI Elektronická Albi tužka 2.0, které seženete již od 399 Kč u prodejce Stavebnice-Hry. Celkem můžete vybírat interaktivní hračky z 2395 nabídek od mnoha ověřených prodejců. Levně u nás pořídíte i další zboží z kategorie hračky. Vaše nákupy vyřídíte pohodlně online.

ALBI Elektronická Albi tužka 2.0

96 %
(31 hodnocení)
3 let knížky Kouzelné čtení pro kluky a holky

Elektronická tužka od Albi je kompatibilní se všemi produkty z edice Kouzelné čtení a Tolki. Mezi její přednosti patří ergonomický úchop, bezdrátové připojení a výkonná baterie.

399 - 1 706 Kč v 79 obchodech

Albi mluvící kniha Zpívánky 2

96 %
(100 hodnocení)
3 let knížky pro kluky a holky 23.4 cm

UPOZORNĚNÍ: Zpívánky fungují pouze s elektronickou tužkou ALBI (není součástí balení). Pokračování úspěšného prvního dílu z edice Kouzelné čtení! Interaktivní kniha...

Fisher-Price Mluvící pejsek

93 %
(453 hodnocení)
0.5 let plyšáci pro kluky a holky 27 cm

Veselý plyšový kamarád pomáhá hravou formou rozvíjet řeč i jemnou motoriku. Barevný pejsek reaguje na dotyk tak, že spustí písničku, nebo začne mluvit. Děti naučí víc než 100 slov.

769 - 1 309 Kč v 68 obchodech
3 let knížky Pohádkové učení pro kluky a holky

Interaktivní mluvící kniha Pohádkové učení pomáhá dětem předškolního věku seznámit se s barvami, tvary nebo čísly. Součástí balení je i elektronická Albi tužka 2.0.

1 165 - 2 253 Kč v 77 obchodech

Hasbro Baby Yoda kamarád

99 %
(7 hodnocení)
4 let figurky Star Wars - Hvězdné války pro kluky 0 cm

The Child je nová hvězda seriálu The Mandalorianům. Nyní k vám přichází v podobě animatronických figurky Star Wars Baby Yoda. Se světem Star Wars ho spojuje umění mistrů Jedi a...

495 - 2 094 Kč v 25 obchodech

ALBI Minikniha Krtkovy příběhy

95 %
(17 hodnocení)
2 let kouzelné čtení Kouzelné čtení pro kluky a holky 17.8 cm

Interaktivní kniha Krtkovy příběhy z edice Kouzelné čtení obsahuje více než 300 zvukových stop a je vhodná pro děti od 2 let. Příběhy doprovází krásné ilustrace Zdeňka Milera.

6 let elektronické tužky pro kluky a holky

Interaktivní svíticí glóbus seznámí dítě s téměř 200 zeměmi po celém světě a poví mu o nich spoustu zajímavých informací. Učení nikdy nebylo zábavnější!

1 475 - 2 507 Kč v 24 obchodech
6 let kouzelné čtení pro kluky a holky

Interaktivní knížka pro zvídavé objevitele, kteří chtějí prozkoumat krásy všech zeměpisných šířek a dozvědět se mnoho zajímavostí o státech naší planety a jejich hlavních městech.

5 let kouzelné čtení pro kluky a holky

Interaktivní mluvící knížka plná propracovaných ilustrací a zajímavých kvízů, určená pro malé objevitele, kteří se toho chtějí dozvědět více o zvířatech ze všech koutů planety.

6 let kouzelné čtení pro kluky a holky

Veselá interaktivní knížka pro malé objevitele, kteří se zvědavostí vzhlíží ke hvězdám. Najdete zde nejen spoustu zajímavých informací, ale i poutavých ilustrací a zábavných kvízů.

Vtech Lezoucí medvídek

93 %
(88 hodnocení)
plyšáci pro kluky a holky

Roztomilý plyšový lezoucí medvídek Vtech, který povzbuzuje děti k pohybu. Učí barvy, čísla i tvary a zná více než 50 českých frází a písniček.

829 - 1 279 Kč v 45 obchodech

Sparkys ROBO ALIVE želva

93 %
(2 hodnocení)
pro kluky a holky 9 cm

Zuru Robo želva je nejúžasnější nový robotický mazlíček od tvůrců Robo Alive! Pomocí mikrorobotické technologie může Robo želva chodit, plavat v 5 směrech včetně hlubokého...

Filtrovat zboží (2395 produktů)
Cena
Věk od
Výrobce
Zobrazit více možností (212)
Typ
Série
Určení
Značka
Výška