92 %
(13 hodnocení)
KRUZZEL
Zobrazit další nabídky
92 %
(13 hodnocení)
KRUZZEL
Zobrazit další nabídky

Popis

ISO Magnetky na lednici zvířátka

MAGNETY NA CHLADNIČKU - FARMA - 42 KUSŮ

- SOUBOR 42 MAGNETY - Tato obrovská sada 42 magnetů se bude hodit jako dekorace na ledničku i jako hračka pro nejmenší. Je zde spousta zvířat více i méně známých.

- Učí ANGLICKY - každý z magnetů má nápis v angličtině. Toto je jméno mazlíčka na něm. To vám umožní naučit se jazyk jednoduchým a snadno naučitelným způsobem - prostřednictvím zábavy !

- SILNÝ MAGNET - zvířata mají silný magnet, které vydrží na magnetické tabuli nebo lednici dlouhou dobu . Perfektní na odkládání nákupních seznamů nebo školního rozvrhu a navíc budou krásnou dekorací. Magnety jsou umístěny v pevné kovové nádobě, která zabraňuje ztrátě jednotlivých prvků.

- UŽÍVEJTE SE A UČTE - magnety mají mnohostranné využití, lze je použít jak na přichycení listů papíru, tak na hraní s dětmi. Díky nim se dítě naučí rozlišovat zvířata a jejich jména v angličtině.

- SPECIFIKACE - barva: vícebarevná; materiál: plast; počet prvků: 42; téma: zvířata; rozměry balení (délka / šířka / výška): 19 x 14 x 4,5 cm; hmotnost: 0,25 kg; hmotnost v balení: 0,4 kg.

SPECIFIKACE

- barva: vícebarevná;
- materiál: plast;
- počet prvků: 42;
- téma: zvířata;
- rozměry balení (délka / šířka / výška): 19 x 14 x 4,5 cm;
- hmotnost: 0,25 kg;
- hmotnost v balení: 0,4 kg.

ZAHRNUTA

- 42 magnetů
- kontejner / organizér
MULTIFUNKČNÍ
Tyto jedinečné univerzální magnety s motivem mazlíčků jsou perfektní pro různé úkoly. Dají se použít jako efektní ozdoba lednice, užitečné klipy na uchycení listů papíru a dokonalá hračka pro všechny kreativní děti.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce KRUZZEL
Zobrazit další nabídky