95 %
(3 hodnocení)
Jet Dryer stříbrná, bílá 9.5 kg 75 dB Ochrana proti přehřátí
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
95 %
(3 hodnocení)
Jet Dryer stříbrná, bílá 9.5 kg 75 dB Ochrana proti přehřátí
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Jet Dryer Hepa

Novinka roku 2014 – duální tryskový vysoušeč rukou Jet Dryer s Hepa filtrem a sterilizačními UV diodami. Revoluce v hygieně vysoušení rukou je zde! Pokud vyžadujete hygienické prostředí a čistotu na vašich toaletách, nalezli jste ten správný vysoušeč. Certifikovaný HEPA filtr slouží k zachytávání i těch nejmenších prachových částic. Tři UV LED diody, které osvětlují prostor HEPA filtru se starají o neustálou sterilizaci HEPA filtru a na něm zachycených prachových částic spolu s roztoči, viry, spory, plísní, mikroorganismy atd. Tento systém zabezpečuje maximální čistotu a dezinfekci vyfukovaného vzduchu.

Hygienický elektrický tryskový vysoušeč rukou Jet Dryer HEPA, patří na každou toaletu, do nemocnice, farmaceutických zařízení, veřejných budov a areálů, škol a stravovacích zařízení na každou provozovnu či firmu, která se maximálně stará o své zákazníky a zaměstnance. Jet Dryer HEPA je navíc ergonomicky tvarován a zpracován do posledního detailu. Už žádná mokrá podlaha, žádné papírové ručníky povalující se mimo odpadkový koš. Odkapávající voda nekončí na podlaze, jako u jiných vysoušečů, ale je zachycována v odkapávací nádobce ve spodní části přístroje, do které lze přilít trochu desinfekčního přípravku pro neutralizaci vody okapané z rukou.

Přednosti vysoušeče rukou Jet Dryer Hepa

* Vysuší ruce do 10 sekund – oboustranné tryskové vysoušení

* Bezdotykový systém - maximální čistota a hygiena toalet

* HEPA filtr s UV sterilizací      

* Moderní design s modrým LED světlem, které vybízí k vysušení rukou

* Ubydou starosti a náklady na papírové ubrousky či obyčejné fukary

* Vysoký komfort toalet - spokojenost návštěvníků

* Ochrana životního prostředí – nahradí tisíce papírových ubrousků měsíčně

* Úspora financí – deseti tisíce až sta tisíce ročně  (Investice do vysoušeče se vám rychle několikanásobně vrátí ve formě úspory za energie) Jak funguje tryskový vysoušeč rukou Jet Dryer Při vsunutí a během pozvolného vysouvání rukou z vysoušeče je voda okamžitě doslova stírána vysokým tlakem teplého vzduchu na odkapovou plochu. Proudění vzduchu zajišťují hřebenové trysky umístěné po obou stranách sušícího prostoru. Odkapaná voda pak kanálkem stéká do odkapávací nádobky na spodní straně přístroje.

Deset vteřin stačí k celkovému osušení rukou a díky tomu můžete ušetřit spoustu výdajů za elektrickou energii a papírové utěrky. Vaše prostory toalet budou navíc díky tryskovým vysoušečům vypadat mnohem elegantněji a návštěvníkům tak připravíte pocit vyššího komfortu.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Jet Dryer
Barva stříbrná, bílá
Hmotnost 9.5 kg
Hlučnost 75 dB
Ochrana proti přehřátí ano
Automatické vypnutí ano
Výkon 2050 kW
Napětí 220 - 240 V
Příkon 2050 W
Rozměry (VxŠxH) 68.5 x 30 x 22 cm
Výška 68.5 cm
Šířka 30 cm
Hloubka 22 cm
Zobrazit více parametrů
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky