100 %
(2 hodnocení)
Snímatelný a pratelný potah 14.22 kg Joie
Zobrazit další nabídky
100 %
(2 hodnocení)
Snímatelný a pratelný potah 14.22 kg Joie
Zobrazit další nabídky

Popis

Joie i-Spin 360 2022 Coal

Autosedačka JOIE i-Spin 360 i-Size

Autosedačka JOIE I-Spin 360 byla navržena pro přepravu dětí o hmotnosti 0–18 kg. Integrovaná základna se stabilizační opěrnou nohou umožňuje otáčení o 360 stupňů, takže je velmi snadné dát dítě do auta nebo zapnout bezpečnostní pásy. Díky speciální redukční vložce a vícestupňovému nastavení opěrky hlavy je autosedačka spolu s bezpečnostními pásy přizpůsobená po celou dobu užívání.

Po i proti směru jízdy
Autosedačka umožňuje cestování dítěte proti směru jízdy po celou dobu užívání, tj od narození do výšky 105 cm. Kromě toho může dítě cestovat také v poloze po směru jízdy od okamžiku, kdy dosáhne 15 měsíců.

Otočná o 360 stupňů
Ještě nikdy nebylo tak snadné usadit dítě do autosedačky. Speciální základna umožňuje otočit sedačku o 360 stupňů, bez problému tak můžete natočit sedadlo směrem k sobě, abyste dítě rychle a pohodlně připoutali a poté sedačku otočili do pozice po směru nebo proti směru jízdy.

Nastavení sklonu
Spánek na cestách ještě nikdy nebyl tak příjemný!
Autosedačku I-Spin 360 lze nastavit do 6 naklápěcích poloh ve směru i proti směru jízdy.

Roste spolu s dítětem
Spolu s 5bodovými bezpečnostními pásy lze nastavit i výšku opěrky hlavy. Kromě toho je k dispozici třístupňová redukční vložka, která se postará o správně umístění malých dětí v počátečním období používání autosedačky.

Zesílené ochranné bočnice
Tvrdá skořápka a vestavěné boční kryty chrání citlivé části těla, jako je hlava, krk a vnitřní orgány.

Výsuvné ochranné bočnice
Bezpečnostní prvky Guard Surround Safety byly navržené tak, aby přijaly a rozložili sílu nárazu co nejdříve, tj. co nejdále od dítěte. Výsuvné prvky „zachytí“ srážku s cizím tělesem a rozloží přetížení na celou autosedačku dřív, než stihne působit na cestující dítě.

Odvětrávané materiály
Vysoce kvalitní potahy jsou vyrobené z prodyšných materiálů. Skořápka autosedačky obsahují ventilační prostory, což zajišťuje maximální pohodlí v horkých dnech a snižuje pocení na minimum. Autosedačka je navíc vybavená letní vložkou, která zaručí lepší ventilaci.

Vložka pro novorozence
Každá autosedačka má speciální vložku pro novorozence, která upravuje vnitřek sedadla tak, aby byla šetrnější k malému tělíčku a formující se páteři. Když dítě trochu povyroste, lze vložku ze sedačky jednoduše vyjmout.

5bodové bezpečnostní pásy
Měkké, kvalitně polstrované 5bodové bezpečnostní pásy, nastavitelné spolu s opěrkou hlavy, vše lze utáhnout jednou rukou.

Systém Isofix
Uchytit Isofix lze přímo ke karoserii automobilu, což eliminuje riziko uvolnění autosedačky při nehodě. Stabilizační noha navíc brání v pohybu autosedačky do stran a tlačí jej na sedadlo vozu, čímž zajišťuje maximální stabilizaci.

Indikátor montáže
Na stabilizační opěrné noze jsou speciální ukazatele, které Vás informují o správném upevnění autosedačky. Zelená znamená, že je vše v pořádku a cesta může začít.

Originální produkt. Zahraniční distribuce
Zobrazit více

Parametry

Lze připevnit ke kočárku ne
Sluneční stříška ne
Snímatelný a pratelný potah ano
Hmotnost sedačky 14.22 kg
Výrobce Joie
Váhová kategorie 0 - 18 kg
ISOFIX ano
Polohování ano
Podsedáky ne
Barva černé
Odpovídá normě ECE R129 i-Size
Orientace univerzální
Ochrana proti bočnímu nárazu ano
Otočná o 360° ano
Zabezpečení dítěte pětibodový pás
Nastavitelná výška opěrky hlavy ano
Zobrazit více parametrů
Zobrazit další nabídky