100 %
(1 hodnocení)
Jura bílá 110 cm 1.1 kg
100 %
(1 hodnocení)
Jura bílá 110 cm 1.1 kg

Popis

Jura Ohřívač šálků S Black

Předehřáté šálky pro plné potěšení z oblíbené kávy
Baristé doporučují porcelánové šálky vždy předehřát. Důvod? Pokud čerstvě připravená káva stéká do studeného šálku, okamžitě z nápoje odstraní až 10 stupňů tepla. Kávové aroma se může plně rozvíjet pouze v šálku při správné teplotě.S praktickým malým ohřívačem šálků nabízí JURA ideální doplněk ke každému plně automatickému kávovaru. JURA ohřívač šálků udržuje šálky uvnitř při konstantní teplotě 55 C. Víko zabraňuje tepelným ztrátám a tím šetří energii.
Elegantní design, kvalitní materiály a jednoduchost použití činí z JURA ohřívače šálků dokonalý doplněk pro každý kávovar. K dostání je také JURA ohřívač šálků malý černý.
 
Jednoduchý design – chytrý a prostorově úsporný
Díky velikosti pouhých 13,9 x 19,9 x 25,8 cm lze JURA ohřívač šálků snadno umístit kamkoli. Díky jednoduchému přepnutí vypínače je tento jednoduchý, ale zároveň elegantní společník každého plně automatického kávovaru připraven k okamžitému použití.
 

 
Optimální využití úložného prostoru
Kapacita tohoto ohřívače je ideální pro použití v domácnosti. Nabízí prostor buď pro 8 espresso šálků (Ø 57 mm) nebo 6 šálků na kávu (Ø 66 mm) nebo 4 šálky na cappuccino (Ø 90 mm).
 

 
Ideální teplota šálku
JURA ohřívač šálků udržuje šálky uvnitř při konstantní teplotě 55 C. Víko zabraňuje tepelným ztrátám a šetří energii. Díky optimálně předehřátému šálku jsou kávové speciality od silného espressa po krémové cappuccino aromatičtější než kdy dříve.
 

 
 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Jura
Barva bílá
Délka přívodního kabelu 110 cm
Hmotnost 1.1 kg

Podobné produkty