Kabely, konektory, zásuvky OEM (23)

T-Mod adapter počítač+počítač

T-Mod adapter počítač+počítač Technické informace Adapter umožní prostřednictvím jednoho UTP kabelu přenos 2 datových ethernet linek.
od 432 
porovnat

Modul pro 2x keystone (Tango) 5014A-B1018

Modul pro 2x keystone (Tango) 5014A-B1018
od 30 
porovnat

OEM 337405 - oem DATACOM Patch cord UTP CAT5E 7m černý - 1551

Síťový kabel dlouhý 7 m, kategorie CAT5E, UTP, RJ-45, černá barva Černý patch kabel UTP (kroucená dvojlinka) se 4 páry vodičů a na konci se dvěma konektory RJ45, pro propojování počítačových sítí (...
od 110 
porovnat

OEM Datacom 1524 patch UTP CAT5E, 2m, zelený

Síťový kabel dlouhý 2 m, kategorie CAT5E, UTP, RJ-45, zelená barva Patch kabel UTP (kroucená dvojlinka) se 4 páry se dvěma konektory RJ45, pro propojování počítačových sítí (např. pro spojení PC s ...
od 59 
porovnat

OEM Datacom 1561 CAT5E, UTP, 10m, černý

Síťový kabel dlouhý 10 m, kategorie CAT5E, UTP, RJ-45, černá barva Černý patch kabel UTP (kroucená dvojlinka) se 4 páry vodičů a na konci se dvěma konektory RJ45, pro propojování počítačových sítí ...
od 135 
porovnat

OEM Datacom CAT5E UTP zelený 0.5m (1504)

Síťový kabel dlouhý 0,5 m, kategorie CAT5E, UTP, RJ-45, zelená barva Patch kabel UTP (kroucená dvojlinka) se 4 páry se dvěma konektory RJ45, pro propojování počítačových sítí (např. pro spojení PC ...
od 49 
porovnat

OEM Datacom CAT6, UTP, 0.25m žlutý (15895)

Síťový kabel dlouhý 0,25 m, kategorie CAT6, UTP, RJ-45, žlutá barva Patch kabel UTP CAT.6  o délce 25 cm se dvěma konektory RJ45 je určen pro propojení počítačových sítí, například pro spojení počí...
od 59 
porovnat

OEM Datacom CAT6, UTP, 1m, žlutý (15915)

Síťový kabel dlouhý 1 m, kategorie CAT6, UTP, RJ-45, žlutá barva Kvalitní patch kabel UTP (kroucená dvojlinka) kategorie 6 se 4 páry a dvěma konektory RJ-45 určený pro propojování počítačových sítí...
od 79 
porovnat

OEM DATACOM Patch cord UTP CAT5E 3m šedý

Síťový kabel dlouhý 3 m, kategorie CAT5E, UTP, RJ-45, šedá barva Patch kabel UTP (kroucená dvojlinka) se 4 páry se dvěma konektory RJ45, pro propojování počítačových sítí (např. pro spojení PC s HU...
od 79 
porovnat

OEM DATACOM Patch cord UTP CAT5E 40m šedý

Patch kabel UTP lanko cat.5e se dvěma konektory RJ45, pro propojování počítačových sítí (např. pro spojení PC s datovou zásuvkou, patch panelu s aktivními prvky) Parametry a specifikace: Barva: šed...
od 349 
porovnat

OEM DATACOM Patch cord UTP CAT6 0,5m šedý

Síťový kabel dlouhý 0,5 m, kategorie CAT6, UTP, RJ-45, šedá barva Kvalitní patch kabel UTP (kroucená dvojlinka) se 4 páry a dvěma konektory RJ-45 určený pro propojování počítačových sítí s rychlost...
od 59 
porovnat

OEM DATACOM Patch cord UTP CAT6 0,5m žlutý

Síťový kabel dlouhý 0,5 m, kategorie CAT6, UTP, RJ-45, žlutá barva Kvalitní patch kabel UTP (kroucená dvojlinka) kategorie 6 se 4 páry a dvěma konektory RJ-45 určený pro propojování počítačových sí...
od 69 
porovnat

OEM DATACOM Patch cord UTP CAT6 2m šedý

Síťový kabel dlouhý 2 m, kategorie CAT6, UTP, RJ-45, šedá barva Kvalitní patch kabel UTP (kroucená dvojlinka) se 4 páry a dvěma konektory RJ-45 určený pro propojování počítačových sítí s rychlostí ...
od 89 
porovnat

OEM ISOPROPYLALKOHOL 1 litr

ISOPROPYLALKOHOL 1 litr
od 298 
porovnat

OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM3

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM3 Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM3
od 388 
porovnat

ochrana pro mod.konektor RJ45 - červená, 100ks

ochrana pro mod.konektor RJ45 - červená, 100ks
od 171 
porovnat

ochrana pro mod.konektor RJ45 - zelená, 100ks

ochrana pro mod.konektor RJ45 - zelená, 100ks
od 104 
porovnat

Patch kabel Cat5E, FTP - 1m , šedý

Patch kabel Cat5E, FTP - 1m , šedý
od 71 
porovnat

Patch kabel Cat5E, FTP - 2m , šedý

Patch kabel Cat5E, FTP - 2m , šedý
od 32 
porovnat

Patch kabel Cat5E, UTP - 7m , modrý

Patch kabel Cat5E, UTP - 7m , modrý
od 48 
porovnat

T-Mod adapter počítač+telefon

T-Mod adapter počítač+telefon Adapter umožní prostřednictvím jednoho UTP kabelu přenos 2 telefonních linek.
od 149 
porovnat

T-Mod adapter telefon+telefon

T-Mod adapter telefon+telefon Adapter umožní prostřednictvím jednoho UTP kabelu přenos telefonní linky.
od 101 
porovnat

Zásuvka 2port na om.,STP Cat5E, bílá, blok 110

Zásuvka 2port na om.,STP Cat5E, bílá, blok 110
od 49 
porovnat

PODOBNÉ FRÁZE