100 %
(1 hodnocení)
Karton P+P Oxybag
Zobrazit další nabídky

Popis

Karton P+P Ubrus do výtvarné výchovy 65x50cm plameňák

Ubrus do výtvarné výchovy Oxybag 65x50cm plameňák.

Praktický ubrus vhodný na výtvarnou výchovu nebo jiné vytváření. Ubrus ochrání stůl před znečištěním nebo poškozením. Vyrobený ze zdravotně nezávadného PVC materiálu, bez ftalátů.

Materiál: PVC
Rozměry: 65 x 50 cm

O značce Oxybag:
Značka Oxybag vznikla v roce 2012, kdy společnost Karton P+P vdechla život první řadě studentských batohů Oxybag. Rozšířili tak do té doby oblíbený sortiment školních a kancelářských potřeb, kterým se v Karton P+P zabýváme již od roku 1996. Od té doby uplynulo hodně času a sortiment společnosti Oxybag se výrazně rozšířil.
Studentské batohy, se kterými začínali, doplnili o předškolní batůžky, aktovky pro prvňáčky i zkušené školáky vyšších tříd. Veškerý vývoj probíhá pod dohledem zkušených fyzioterapeutů, aby záda školáků byla jako v bavlnce díky správné ergonomii, která je potvrzena certifikáty ITC.
Maximum pro uspokojení fantazie i tech nejnáročnějších dělá tým šikovných grafiků, který připravuje unikátní motivy a také využívá licencované postavičky a motivy z populárních animovaných filmů od věhlasných filmových studií jakou jsou Walt Disney, Universal Studios, Marvel nebo Hasbro. Mezi motivy školních aktovek tedy najdete MInnie, Jurassic World, Minions a jiné.
Aby aktovky a batohy nezůstali prázdné a každý si mohl sladit školní výbavu, přibyly do portfolia penály, sáčky na cvičky, lahve na pití a další nezbytné doplňky pro život ve školních lavicích.
Velkou část nákupů realizují maminky, které svou láskou a péčí o své ratolesti probudili první myšlenky na výrobu módních doplňků. Aby i ony mohly být obdarovány, nebo si samy udělat radost, byl sortiment opět rozšířen o kolekci Oxylady, která zahrnuje dámské peněženky, kosmetické taštičky a další doplňky.
Všechny produkty značky Oxybag naleznete  zde..
Proč nakoupit na Baglik.cz?

Všechny nabízené produkty máme skladem - ihned k odeslání.
Doručení do 2. dne.
Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč.
Potřebujete poradit? Jsme vám k dispozici pro jakýkoliv dotaz.
Věrnostní program - čim více nakupujete, tím více šetříte.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Karton P+P
Značka Oxybag
Zobrazit další nabídky