100 %
(4 hodnocení)
Kenwood strojky na těstoviny

Popis

Kenwood MAX 980

Příslušenství k robotům KENWOOD MAX980ME nerez

Vše o produktu

příslušenství k robotům • kompatibilní s roboty Kenwood z řady Chef nebo kMix • nástavce na těstoviny • nerezové provedení • snadné čištění • na lasagne, na Fettuccine a na Spaghetti

KENWOOD MAX980ME, nerezová

Sada tří nástavců na výrobu čerstvých těstovin je ideálním doplňkem kuchařského arzenálu všech milovníků italské kuchyně a snadných receptů. K vašemu robotu Kenwood z řady Chef nebo kMix stačí upevnit vybraný nástavec a za malou chvíli už můžete servírovat čerstvé domácí těstoviny. Díky bleskově rychlé přípravě vám zbude spousta času na doladění vaší oblíbené omáčky a především na vychutnání si skvělého jídla. Sada nabízí nástavec na těstovinový plát, Fettuccine a Spaghetti.

Lasagne, Fettuccine anebo Spaghetti?

Nástavec určený na výrobu těstovinového plátu dokonale poslouží při přípravě lasagní nebo dalších zapékaných pokrmů. Zařízení navíc disponuje regulátorem tloušťky, proto si těstovinu připravíte přesně podle vaší potřeby. Těstoviny Fettuccine patří mezi ploché, širší těstoviny, které se nejčastěji podávají s ragú nebo smetanovou omáčkou a parmazánem. Doma si můžete vytvořit také své vlastní špagety, a to s použitím třetího nástavce. Je jen na vás, na kterých těstovinách si pochutnáte!

Technické parametry

Všeobecné vlastnosti

Výrobce Kenwood

Záruka 24 měsíců

Typ příslušenství tvořítko na těstoviny

Kenwood příslušenství pro Chef, kMix

Rozměry výrobku

Šířka výrobku 16 cm

Výška výrobku 8 cm

Hloubka výrobku 26 cm

Hmotnost výrobku 3,48 kg

Rozměry balení

Šířka balení 26,7 cm

Výška balení 8,5 cm

Hloubka balení 26,7 cm

Hmotnost balení 3,63 kg
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Kenwood
Druh strojky na těstoviny