Popis

Kenwood Titanium Chef Baker KVL85.124SI

Kuchyňský robot KENWOOD Titanium Chef Baker KVL85.124SI stříbrný

Vše o produktu

kuchyňský robot • příkon 1 200 W • objem nádob 5 a 7 litrů • funkce mixování, hnětení, šlehání a mísení • planetární systém mísení • váha EasyWeigh • technologie Light Lift Head • 4 nástavce

Kenwood KVL85.124SI, stříbrná

Pusťte se do vaření nebo pečení s profesionálním kuchyňským robotem. Kenwood KVL85.124SI je moderní spotřebič, který se ve vaší kuchyni rozhodně neztratí. Skvěle totiž zastane funkci mixování, hnětení, šlehání a mísení. Součástí balení je užitečné příslušenství v podobě 2 objemných mís a 4 míchacích nástavců. Díky tomu si poradí s různými surovinami a usnadní vám vaření i pečení na maximum.

Moderní technologie, které rozhodně oceníte

Kuchyňský robot do vínku dostal řadu užitečných technologií, které vám přijdou vhod. Praktická je například integrovaná váha EasyWeigh, díky které nebudete muset suroviny odvažovat zvlášť a až poté je přemisťovat do mísy. 

 

Klíčové vlastnosti:

Kuchyňský robot s bohatým příslušenstvím

Objem hlavních nádob činí 7 a 5 litrů

Zastane funkci mixování, hnětení, šlehání a mísení

Používá planetární systém mísení

Suroviny vám zváží přímo v míse

 

Dosáhne perfektních výsledků při promíchávání a šlehání. 

 

 

Prodloužená záruka 10 let na motor

Značka Kenwood nabízí na motor prodlouženou záruku na 10 let zdarma. Pro tuto službu je nutné se zaregistrovat na stránkách výrobce.

 

Perfektně promísí veškeré suroviny

Kuchyňský robot nabízí dostatečně velkou hlavní nádobu, která se pyšní objemem 7 l a dokonale zpracuje veškeré suroviny. Planetární systém mísení se postará o to, že se veškeré ingredience důkladně spojí a připraví se na další pečení.

  

Výkonný Chef Motor

Spotřebič je vybaven výkonným digitálně řízeným Chef Motorem s funkcí postupného míchání. Technologie Light Lift Head usnadňuje manipulaci při přidávání surovin do mísy. 

 

Má integrovanou váhu

Přímo v pracovní míse se nachází integrovaná váha. Díky tomu si můžete jednotlivé suroviny odvažovat přímo v míse a ušetřit tak čas.

  

Bohaté příslušenství

Součástí balení jsou kromě samotného spotřebiče dvě mísy o objemu 5 a 7 litrů. Díky technologii DuoBowl do sebe přitom při skladování perfektně zapadnou. Těšit se dále můžete na 4 míchací nástavce – hnětací hák, K-metlu, šlehací metlu a flexi metlu a mixér.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Kenwood
Objem nádoby 7 l
Příkon 1200 W
Hmotnost 11.50 kg
Rozměry (V x Š x H) 40 x 22.5 x 37 cm
Ovládání elektronické-tlačítkové
Plynulá regulace rychlosti ano
Typ kuchyňské roboty
Barva stříbrné
Hnětení ano
Šlehání ano
Mixování ano
Sekání ano
Pulsní spínač ano
Pojistka proti přehřátí motoru ano
Integrovaná váha ano
Mlýnek na maso ano
Odšťavňovač ano
K metla ano
Planetární systém míchání ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty