Popis

Kerbl Bouda pro kočky Family dvoupatrová 57 x 55 x 80 cm

Dvoupatrová bouda pro kočky KERBL FAMILY
Dvoupatrová bouda pro kočku, dřevěná, okna z plexiskla, výškově nastavitelné plastové nožky, odklopné dvířka.
Pokud hledáte boudu pro dvě kočičky, která se bude krásně vyjímat na každé zahradě nebo na balkóně, máme pro vás skvělý tip. Tato bouda pro kočky s dvěma neprůchozími patry poskytne mazlíčkům příjemné bezpečné zázemí. Kočky budou mít v domku dostatek světla díky okénkům z plexiskla. Nemusí se bát ani větru a chladu, jelikož dvířka jsou chráněna průhlednými lamelami. Pro snadný přístup do vrchního patra je domek vybaven praktickým schůdkem.
Rozměry domečku

Vnější rozměry celého domečku pro kočky jsou 57 x 55 x 80 cm
Rozměry dvířek jsou 15 x 20,5 cm
Rozměr schůdku 15 x 18 cm
Hmotnost: 13,5 kg

Vybavení domečku
Domeček pro kočky má dvě neprůchozí patra. Vstup do druhého patra usnadňuje praktický schůdek. Každé patro je vybaveno malým okénkem vyplněným plexisklem, pro zajištění více světla v interiéru. Dvířka v obou patrech jsou opatřena výklopnými závěsy s průhlednými lamelami, které kočku chrání uvnitř boudy proti větru a chladu. V letním období je možné závěsy jednoduše odejmout. Bouda pro kočku má čtyři výškově nastavitelné plastové nožky. Lepší přístup do boudy zajišťuje odklápěcí střecha.
Vlastnosti materiálu domku
Bouda pro kočky vyrobena ze dřeva (čínská jedle). Střecha domku je pokryta ochranným nepromokavým bitumenovým materiálem. Přesto doporučujeme boudu umístit pod přístřešek, aby byla chráněna před deštěm, sněhem a extrémním slunečním záření. Dřevěný domek je povrchově ošetřen základním ochranným nátěrem. Pro delší životnost je třeba, jako u každého dřeva, ochranný nátěr obnovovat.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bravson Group
Barva Šedá
Typ výrobku kukaně
Materiál dřevěná