Popis

Kerbl Bouda pro kočky Family dvoupatrová 57 x 55 x 80 cm

Dvoupatrová bouda pro kočky KERBL FAMILY 57 x 55 x 80 cm

Dvoupatrový domeček pro kočku o rozměrech 57 x 55 x 80 cm. Jedná se o perfektní boudu pro kočku s dvěma neprůchozími patry, odklápěcí střechou, výškově nastavitelnými nožkami a s odklopnými dvířky, které mazlíčky chrání před větrem a chladem.

Rozměry domečku

Vnější rozměry celého domečku pro kočky jsou 57 x 55 x 80 cm. Rozměry dvířek jsou 15 x 20,5 cm. Rozměr schůdku 15 x 18 cm.

Vybavení domečku

Domeček pro kočky má dvě neprůchozí patra. Vstup do druhého patra usnadňuje praktický schůdek. Každé patro je vybaveno malým okénkem vyplněným plexisklem, pro zajištění více světla v interiéru. Dvířka v obou patrech jsou opatřena výklopnými závěsy s průhlednými lamelami, které kočku chrání uvnitř boudy proti větru a chladu. V letním období je možné závěsy jednoduše odejmout. Bouda pro kočku má čtyři výškově nastavitelné plastové nožky. Lepší přístup do boudy zajišťuje odklápěcí střecha.

Vlastnosti materiálu domku

Bouda pro kočky vyrobena ze dřeva (čínská jedle) má hmotnost cca 13 kg. Střecha domku je pokryta ochranným nepromokavým bitumenovým materiálem. Přesto doporučujeme boudu umístit pod přístřešek, aby byla chráněna před deštěm, sněhem a extrémním slunečním záření. Dřevěný domek je povrchově ošetřen základním ochranným nátěrem. Pro delší životnost je třeba, jako u každého dřeva, ochranný nátěr obnovovat.

Návod k montáži ke stažení:
Dvoupatrová bouda pro kočky KERBL FAMILY 57 x 55 x 80 cm

Parametry:
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bravson Group
Barva Šedá
Materiál dřevěná