0 %
(0 hodnocení)
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
0 %
(0 hodnocení)
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

KHC Kojící těhotenský relaxační polštář Miki Obrovský Noční obloha

V Česku pro Vás šijeme tento obrovský=maximalně pohodlný a bezpečný (240cm!), měkký a tvarovatelný polštář pro těhotné maminky. Na kojení, relaxaci a  spaní. Skládá se ze 2 obalů ze 100% bavlněné látky: vnitřního obalu výplně (duté vlákno), kterou můžete doplňovat a pratelného vnějšího.
Proč musí být kojící těhotenský relaxační polštář dostatečně velký?
- chcete bezpečně nakojit Vaše miminko (na tenký a ošizeně naplněný polštářek by jste asi nepoložili ani kočku)
- chcete mít dostatečnou oporu pro Vaše bříško (kvalitní spánek = dobrý start do dalšího dne)
- chcete pohodlně relaxovat (využijete ho tedy ještě dlouho poté, co už bude Vaše mimi papat samo)
 Tento kojící těhotenský polštář je tedy doslova multifunčkní. S narůstajícím bříškem Vám bude dobrou oporou při spaní.  Po narození Vašeho miminka pomůže při kojení a navíc Vám bude sloužit jako skvělá podpěra zad třeba při čtení nebo sledování Vašeho oblíbeného seriálu. Polštář si při kojení dáte kolem pasu, připnete za zády knoflíčkem pro lepší stabilitu a Vaše děťátko na něj položíte (v sedě a s dodržením maximální bezpečnosti).
Výhody: 

Snadná údržba     a možnost doplňovat náplň
Nadstandartní velikost, knoflík k připnutí za zády a 2 zipy
Měnitelný potah a množství vzorů k výběru
Šijeme pro Vás tradičně a s důrazem na kvalitu v ČR  

Naše kojící těhotenské relaxační polštáře Miki mají dva zipy (jeden vnější a jeden uvnitř polštáře, viz.foto). díky nimž nejen že budete mít možnost měnit obaly, ale také případně doplňovat náplň u vnitřního polštáře (což nebude třeba hooodně dlouhou dobu, protože naše polštáře plníme "pořádně" :)

ROZDÍLY TVARŮ A CEN NAŠICH TĚHOTENSKÝCH KOJÍCÍCH POLŠTÁŘŮ - klikněte.
Vybrat si můžete z množství vzorů a některé sladit do kolekce výbavičky pro miminko.Délka tohoto kojícího těhotenkého polštáře je 110cm a pokud by jste oba zahnuté konce narovnali, tak 240cm po obvodu.  Nejen že na něm pohodlně nakojíte vaše postupně rostoucí miminko, ale také se dobře vyspíte. Váha je 1.2kg.Náš kojící těhotenský relaxační polštář šijeme ze 100% bavlny a kvalitní PES výplně nebo-li dutého vlákna.
Skládá se z odnímatelného obalu ze 100% bavlněné látky a vnitřního obalu PES výplně také ze 100% bavlněné látky.Výhody PES výplně: nešustí, je prodyšná a zůstane dlouho tvarově stabilní. Vzhledem k prvotřídním osobním zkušenostem DOPORUČUJEME :)44 vzorůVyberte si další doplňky pro Vaše miminko (hnízdečko, mantinel do postýlky, kapsář na postýlku, zavinovačku) a slaďte si vše do jedné kolekce.
Fotka s modelkou ilustruje skutečnou velikost našeho kojícího, těhotenského a relaxačního polštáře Miki.Můžeme Vám také nabídnout tento kojící polštář v pevnější variantě s EPS (kuličky) výplní. Jedná se o zahřívající a šustící výplň, proto ji nedoporučujeme na spaní, ale především jako pevnější podklad pro kojení.Poslední fotka ilustruje velikost polštáře s panáčkem zhruba ve věku dítěte 3-6 měsíců (tento vzor Barevní motýli prodáváme pod jinou položkou).

K.H.C. Krejči Handmade Czech
Zobrazit více
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky