Popis

KIK Kontrastní pěnové puzzle 30 x 30 cm 36 ks černo šedo krémové

Několik hádanek a spousta možností! Obrovské pěnové puzzle s vyjímatelnými prvky v kontrastních barvách budou pro batolata, která objevují svět tvarů a barev, opravdovým zážitkem. Společně s vaším děťátkem z nich vytvoříte nádherné stavby. Skvělá zábava zaručena. Jaká je největší výhoda skládaček? To, že rostou s vaším dítětem! Vytvořte si z nich jedinečnou podložku nebo ohrádku.které se stane oblíbeným hřištěm každého batolete.

Během prvních krůčků dítěte tlumí měkká pěna všechny pády a zabraňuje otlakům na nohou dítěte. Ohrádka je naopak skvělým způsobem, jak vymezit dětský hrací prostor. Odnímatelné dílky jsou ideální pro výuku rozpoznávání tvarů. Vaše dítě bude přiřazovat vzory ke správným otvorům na stejném obličeji, jako je tomu u tradičních třídiček. Kontrastní barvy a zajímavé tvary upoutají pozornost batolat. a zábava bude nekonečná.

Velké pěnové skládačky jsou tou správnou volbou pro kreativní a poutavou hru. Můžete si být jisti, že vaše dítě nebude mít čas na nudu. Hra s hlavolamy podněcuje dětskou představivost, podporuje logické a nestandardní myšlení a dokonale rozvíjí manuální dovednosti. Kontrastní barvy a hrubá struktura navíc stimulují smysly batolete pro vzor a hmat. Puzzle se velmi snadno čistí - pokud se zašpiní, stačí je otřít vlhkým hadříkem. Originální rohož v kontrastních barvách bude skvělou ozdobou dětského pokoje a úspěšně nahradí tradiční koberec.

Výhody:

Izolace proti chladu
Absorbuje pády
Snadné čištění
Vodotěsné
Obsahuje odnímatelné prvky
Lze tvarovat do 3D tvarů
Kontrastní barvy
Vyrobeno z pružné pěny EVA
Moderní design
Vynikající dekorativní prvek
Baleno v praktickém sáčku pro snadné skladování

Obsah sady:

16ks puzzle s vyjímatelnými zvířaty
20ks rámečků

Technické údaje:

Počet kusů:
Plastové: Pěna EVA
Barvy: šedá, ecru, černá
Protiskluzový povrch: ANO
Vodotěsnost: ANO
Rozměry jednoho puzzle: 30 cm x 30 cm x 1 cm
Rozměry celé podložky: 143 cm x 143 cm x 1 cm
Rozměry ohrádky: 113 cm x 113 cm x 16 cm
Rozměry balení: 30 cm x 30 cm x 25 cm

Hmotnost: 1,53 kg
Zobrazit více

Parametry

Výrobce KiK
Barva černé