100 %
(5 hodnocení)
KIK Kontext
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

KIK KX5353 Velká sada v kufříku pro malé malíře 145 ks růžová

PLASTOVÁ SADA NA MALOVÁNÍ V POUZDŘE 145 KS RŮŽOVÁ

Malujete společně s dítětem? Chcete vymyslet aktivity po škole pro vaše dítě? Nebo třeba chcete trávit čas s přáteli v kreativní atmosféře? Naše sada to všechno umožní!
Rozmanitost příslušenství v sadě vytváří neomezené možnosti pro přenesení fantazie přímo z hlavy na papír!
Široký výběr dostupných barev vám umožní najít dokonalý odstín, který potřebujete!
Sada nabízí možnost tvorby obrázků zhotovených různými metodami díky široké škále nástrojů, jako jsou: tužky, fixy, pastelky, akvarelové barvy, barvy v tubě a olejové pastely. Kromě toho sada obsahuje užitečné příslušenství, jako jsou: gumy, štětce, ořezávátko a palety.
Rozmanitost příslušenství v sadě umožňuje malovat společně ve velké skupině. Skupinové malování jednoho velkého obrazu? Nebo snad rychlá soutěž, kdo lépe nakreslí slona? Společné chvíle s vaším dítětem? Možnosti jsou nekonečné, stejně jako příslušenství!
Pevný růžový kufr umožňuje efektivně uložit všechny malířské náčiní na jedno místo, které je přehledně uspořádáno v příslušných přihrádkách. Předejdete tak nepořádku a pocitu nepořádku, protože vše bude přehledně uspořádáno v jedné nádobě. Svítivá barva kufru se navíc bude na poličce pěkně vyjímat, když je sada dočasně nepoužívaná.
Rukojeť a dvě západky na kufru budou perfektní pro přenášení celého kufru i s obsahem kamkoli. Co navíc vytváří řadu možností využití příslušenství kdekoli a kdykoli. Výlet do školy? Společné odpoledne s kamarádkou? Kufr si můžete vzít vždy s sebou.
Sada je perfektní jako dárek pro každého kreativního člověka bez ohledu na věk! Také vás zabaví na dlouhé hodiny a bude mít pozitivní dopad na vaši představivost a kreativitu. Umožní vám také rozvíjet manuální a umělecké dovednosti. Kdo ví, třeba se ve vás skrývá skutečný umělec!
Zobrazit více

Parametry

Výrobce KIK
Značka Kontext
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky