0 %
(0 hodnocení)
KIK plastové
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
0 %
(0 hodnocení)
KIK plastové
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

KIK magnetická hra Krm ptáka chyť červa KX5430

Strom naléhavě potřebuje pomoc! Někdo ho musí vyčistit od zlých červů! Doktor Datel musí být okamžitě přivolán! Bez pomoci vašeho dítěte se neobejde! Tato magnetická hra spočívá v chytání žížal s magnetickými hlavičkami pomocí ptáčka, jehož dlouhý zobák je zakončen magnetem! Když červy vytáhnete, můžete nakrmit čekající mládě s otevřeným zobákem! Celá hračka je pestrá a zářivé a příjemné barvy jistě upoutají pozornost děťátka a povzbudí ho ke hře!

Navzdory tomu, co si možná myslíte, chytit červa nebude tak snadné, jak to vypadá! Bude to vyžadovat velkou dávku trpělivosti i přesnosti! Nicméně trocha cviku vám pomůže zvládnout toto složité umění! Díky tomu, že je hra pro děti výzvou, pocítí pokaždé, když se jim podaří dokončit plán, obrovské uspokojení a hrdost! To bude skvělé pro rozvoj sebevědomí a sebedůvěry! Nejtěžší bude určitě vrátit žížaly zpět do jejich děr! Ale s trochou vytrvalosti to zvládnete! Tato hračka je skvělá jako výukový materiál! Nepochybně podnítí zájem vašeho dítěte o ptáky a svět přírody, což bude dobrým základem pro environmentální povědomí od útlého věku!

Bude mít velký vliv na koordinaci oko-ruka, přesnost ruky a další motorické dovednosti dítěte, se zvláštním důrazem na jemnou motoriku! Použité materiály jsou velmi odolné, takže vydrží mnoho hodin společného hraní! Nechte své dítě zachránit strom!

Obsah sady:

12x magnetičtí červi
1x strom
1x datel

Materiál: plast

Věk dítěte: 3+

Rozměry:

Strom: 10 cm x 8,5 cm x 18,5 cm
Datel: 14 cm x 5 cm x 9,5 cm
Délka červa: 4,5 cm

Rozměry balení: 20 cm x17,5 cm x 12 cm

Hmotnost: 0,38 kg

Upozornění:

Hračka určena pro děti starší 3 let.
Při hře s výrobkem musí být dítě pod neustálým dozorem dospělé osoby.
Výrobek uchovávejte v dostatečné vzdálenosti od zdroje tepla a otevřeného ohně.
Výrobek obsahuje drobné magnety, které v případě vdechnutí mohou poškodit zdraví. Pokud k vdechnutí dojde, ihned kontaktujte lékaře.
Kontrolujte stav výrobku, v případě, že je jeho jakákoli část poškozena, nepoužívejte jej.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce KIK
Materiál plastové
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky