0 %
(0 hodnocení)
KinderKraft kombinované S odpružením pro jedno dítě 20 cm
Zobrazit další nabídky
0 %
(0 hodnocení)
KinderKraft kombinované S odpružením pro jedno dítě 20 cm
Zobrazit další nabídky

Popis

Kinderkraft Everyday 2v1 bird 2021

Seznamte se s kočárkem pro speciální účely, které vás potěší svou manévrovatelností a funkčností. EVERYDAY je multifunkční dětský kočárek 2 v 1 s velkou přenosnou vaničkou s měkkou matrací (potah je obohacen o bambusové viskózová vlákna, které zajišťují dobré větrání a rychleji odvádějí vlhkost). Hluboká vycházková sedačka kočárku s bočními ochranními kryty umožňuje jeho upevnění dopředu a dozadu ve směru jízdy, zatímco TRAVEL SYSTEM je složen z univerzálních adaptérů. Kočárek je lehký i vůči svým rozměrům.

EVERYDAY má nosnost až 27 kg! Je to kočárek, který vám bude sloužit roky, je nejen odolný, ale i mimořádně snadno se s ním jezdí. Díky 360-stupňovým otočným předním kolům s možností blokování pro jízdu v přímém směru a tlumení nárazů je EVERYDAY vhodný na krátké procházky městem i na výlety do lesa, a to bez ohledu na počasí! Tento kočárek má také nastavitelné odpružení v rámu, díky čemu každá jízda bude pro dítě mimořádně pohodlná. Pro zvětšení pohodlí je součástí soupravy speciální popruh na přenášení.

Kočárek se dodává s velkou přenosnou XL vaničkou s matrací, která má termoregulační a antibakteriální vlastnosti. Přenosná vanička je také vybavena pevnou rukojetí, která vám umožní v ní přenášet své dítě. Vrchlík lze rozložit do úhlu více než 90 stupňů! Je vyroben z nepromokavého materiálu s filtrem UPF50+.

Přenosnou vaničku můžete pro potřebu na cestách se svým prckem složit na plocho, snadno se vejde do každého auta. Přenosná vanička se snadno vejde do šatníku, když z ní dítě vyroste.

Sedačka sportovního kočárku je hluboká a široká a navíc má boční ochranné kryty, které chrání dítě před studeným větrem. V kombinaci s rozšiřitelnou nepromokavou stříškou s filtrem UPF50+ účinně chrání i před sluncem a deštěm a přídavný větrací panel v stříšce zajistí pro dítě větrání v horkých dnech. Díky 4-stupňové nastavitelné opěrce nohou a možnosti plochého rozložení opěradla je sportovní kočárek ideální na procházky i pro spánek na čerstvém vzduchu. Opěradlo lze snadno nastavit jednou rukou a lze jej nastavit ve 3 polohách: v sedě, v pololeže a vleže.

Díky TRAVEL SYSTEM v rámu kočárku je snadné jej připevnit k autosedačce. Adaptéry zahrnuté v soupravě jsou univerzální a jsou vhodné pro většinu autosedaček.

U kočárku EVERYDAY najdete: držák na pohár, moskytiéru, pláštěnku, nánožníky, sluneční clonu a výše zmíněné univerzální adaptéry.

Výhody

Bezpečnost:

- Sportovní kočárek má 5bodové nastavitelné bezpečnostní pásy s měkkými podložkami a chráničem rozkroku. Chrániče se dají snadno odstranit a také se mohou prát v pračce.
- Automatický zámek AUTO LOCK zabraňuje samovolnému rozložení se kočárku během přepravy nebo při přenášení.
- Madlo z ekokůže je otočné (360 stupňů), dá se odepnout z obou stran. Kromě zajištění bezpečnosti usnadňuje vložení dítěte do kočárku a jeho vyjmutí ze sportovního kočárku.
- Sportovní kočárek má boční ochranné kryty, které chrání dítě před větrem.
- Rám je vyroben z hliníku, díky čemuž je konstrukce kočárku mimořádně pevná a odolná. Kočárek je vůči své velikosti lehký.
- Velká odpružená kola jsou vyrobena z gumy s pěnovou výplní, která je odolná proti propíchnutí. Mají zvýšenou odolnost proti oděru a zajišťují dobrou přilnavost k podkladu.
- Na zadní nápravě kočárku se uprostřed nachází brzda STOP & RIDE. Ovládá se shora, díky čemuž nepoškozuje ani lehkou obuv, jako jsou sandály nebo boty s vysokými podpatky.

Pohodlí:

- Vanička má měkkou matraci s potahem obohaceným o bambusové viskózová vlákna. Zajišťuje dobré větrání a rychleji odvádí vlhkost. Matrace má termoregulační a antibakteriální vlastnosti.
- Kočárek má velmi velkou vaničku XL, díky níž budou moci pohodlně cestovat i větší děti (do 9 kg).
- Opěradlo sportovního kočárku je možné jednou rukou sklopit na plocho. Má 3 stupně nastavení a po rozložení délka se sedačkou činí 94 cm. V kombinaci s nastavitelnou opěrkou nohou (4 polohy) vytváří pohodlný prostor na zdřímnutí si na čerstvém vzduchu.
- Sedačka sportovního kočárku je prostorná a hluboká a v kombinaci se nosností rámu do 27 kg dovoluje, že v kočárku budou moci volně jezdit i větší děti (do 22 kg).
- Kočárek EVERYDAY lze snadno složit do kompaktní velikosti. Složíte rám společně se sedačkou. Kočárek lze složit se sedačkou, namontovanou zepředu i zezadu. Přenosná vanička je také skládací (skládá se na plocho). To usnadňuje přepravu kočárku a jeho skladování.
- Ve složeném stavu kočárek stojí samostatně, nyní bude jeho uskladnění mnohem jednodušší, dokonce i v malém bytě.
- Rám je vyroben z lehkého a odolného hliníku. Jeho přenášení a vynášení po schodech je nyní mnohem jednodušší. Pro větší pohodlí součástí soupravy je i speciální popruh na přenášení.
- Rám má tlumení nárazů. Přizpůsobíte jej k terénu, po kterém chcete kráčet. Pro dítě to bude pohodné jak při cestování po asfaltu, tak i po nerovných dlažebních kostkách.
- Teleskopická rodičovská rukojeť s 3 úrovněmi nastavení umožňuje lépe přizpůsobit její výšku vůči výšce rodiče. Je potažena ekokůží, která je příjemná na dotek.
- Ve vaničce se nacházejí dvě kapsy (jedna vnější, zapínaná na zip, druhá - vnitřní, při nožičkách dítěte). To usnadňuje odkládání drobností během procházky.
- Na zadní straně opěradla sedačky (ve sportovním kočárku) se nachází kapsa na příslušenství pro rodiče. Vejdou se vám tam klíče nebo peněženka.

Funkční použití:

- Kočárek lze používat ve 3 různých variantách: hluboký kočárek (s vaničkou) a sportovní kočárek, a díky systému TRAVEL SYSTEM (včetně adaptérů) bude cestování autem a každodenní činnosti s batoletem do 13 kg mimořádně jednoduché a příjemné!
- Kočárek EVERYDAY se osvědčí v každém terénu, díky 4 velkým kolám, které pohlcují nárazy a jsou vyrobeny z odolné gumy se zvýšenou odolností proti oděru a výplni z neproniknutelné pěny, se EVERYDAY bude skvěle hodit jak na lesní stezky, tak i na dlažební kostky. Osvědčí se nejen každý den ale i při rodinných výletech.
- EVERYDAY se snadno udržuje v čistotě. Potah matrace, potah vaničky a sportovního kočárku je možné vyprat v pračce. Síťku proti komárům a sluneční clonu také můžete vyprat v pračce. Ostatní části jednoduše otřete vlhkou houbou.
- Plánujete další nákupy po procházce s dítětem? Nebo má vaše dítě s sebou hodně hraček? Kočárek je vybaven objemným košem s přístupem ze všech stran, snadno z něj vyberete potřebné příslušenství pro dítě. Může unést až 5 kilogramů, takže s nákupem také nebude problém.

XL vanička:

- Ideální pro děti do 9 kg, do asi 6 měsíců, nebo dokud dítě nezačne samostatně sedět, otáčet se a zvedat na vlastních rukách a kolenou.
- Má měkkou matraci s potahem, obohacenou o bambusové viskózová vlákna. Matrace dobře odvádí vlhkost a zajišťuje dostatečné větrání. Má také termoregulační a antibakteriální vlastnosti.
- Má rukojeť na přenášení, dítě je možné přenášet v přenosné vaničce. Vanička má také nožičky, díky kterým se dá volně položit na zem.
- Má dvě kapsy: ve vnější (uzavřené na zip) je místo na telefon, zatímco ve vnitřní (u nohou dítěte) na další drobnosti rodiče nebo batolete (např. pro náhradní dudlík).

Sportovní kočárek:

- Od narození (pásy se dají přizpůsobit novorozencům) do hmotnosti 22 kg.
- Vodotěsná XL stříška s UPF50+ a skrytým ventilačním panelem pod látkou.
- Na zadní straně je kapsa na drobnosti.
- Sedačku lze namontovat dopředu a dozadu směrem k rodiči.
- Kočárek je možné sklopit spolu s namontovaným sedadlem (v obou směrech).
- Sedačka má boční ochranné kryty, které dodatečně chrání dítě před větrem.
- Nastavení opěradla jednou rukou v 3 polohách: vleže, vleže a vsedě.
- EVERYDAY má jednu z nejdelších sedaček na trhu, po rozložení spolu s opěradlem má délku 94 cm, díky čemuž bude pro vaše dítě velmi pohodlná.
- Nastavitelná opěrka nohou se síťovaným panelem (pro snadné čištění) - nastavitelná ve 4 úrovních.
- Potah lze prát v pračce.

Rám:

- Nastavitelné tlumení nárazů (tvrdé / měkké).
- Maximální nosnost: do 27 kg (sedačka sportovního kočárku: 22 kg, košík: 5 kg)
- Možnost sklopení rámu s vycházkovou sedačkou.
- Snadno se skládá. Má zámek AUTO LOCK, který zabrání rozložení kočárku během přenášení nebo přepravy.
- Stojí samostatně ve svislé poloze, když je složený.
- Celý kočárek se snadno přenáší, na rámu je připevněn speciální pás, který usnadňuje přenášení.

Kola:

- Všechny 4 kola jsou odpružené.
- Velká zadní kola (30 cm) jsou vyrobeny z gumy s pěnovou výplní. Jsou neproniknutelné a odolné proti oděru.
- Přední kola (20 cm) jsou vyrobeny z gumy vyplněné pěnou. Jsou neproniknutelné, odolné vůči oděru, otáčejí se o 360 stupňů a mají schopnost blokování při jízdě přímo dopředu.
- Kola jsou odolné a poskytují dobrou přilnavost k podkladu, díky nim je jízda s kočárkem na mnoha površích lehká a příjemná a pohybování s kočárkem je jednoduché a bezproblémové.
- Kola není třeba pumpovat, jsou bezúdržbové.

Adaptéry, které jsou součástí kočárku EVERYDAY, jsou vhodné pro následující sedačky:
Kinderkraft MINK; Kiddy: Evoluna i-Size 2 i Evolution Pro 2; Cybex: Aton, Aton 2, Aton 4, Aton 5, Aton Q; Nuna: Pipa; Maxi Cosi: Mico, Mico AP, Mico NXT, Mico Max 30, Citi, Cabrio, CabrioFix, Pebble, Pebble Plus; BeSafe: iZi Go, iZi Go Modular.

Materiál:

- potah sportovního kočárku: polyester,
- potah vaničky: polyester
- materiál potahu matrace: polyester + bambusové vlákna (viskóza)
- materiál vrchlíku: polyester
- materiál rámu: hliník
- materiál předních kol: guma s výplní EVA pěny
- materiál zadních kol: guma s výplní z EVA pěny
- ostatní použité prvky (logo atd.): Ekokůže, výšivka, potisk

Rozměry:

Přední kola:

- Vnitřní průměr: 11,5 cm
- Vnější průměr: 20 cm
- Tloušťka pneumatiky: 4 cm
- Výška kola odpojeného od rámu, měřená od upevňovacího prvku: 30 cm

Zadní kola:

- Vnitřní průměr: 18 cm
- Vnější průměr: 30 cm
- Tloušťka pneumatiky: 4,5-5 cm
- Výška kola odpojeného od rámu, měřená od upevňovacího prvku: 12 cm

Rozměry složeného kočárku:

- Výška: 36 cm
- Šířka: 60 cm
- Délka: 80 cm

Základní rozměry kočárku z sedačkou:

- Výška: 114 cm
- Šířka: 60 cm
- Délka: 99 cm

Vanička XL - vnitřní rozměry:

- Šířka: 32 cm
- Délka: 78 cm
- Hloubka: 17,5 cm

Základní rozměry na plocho složené vaničky:

- Výška: 18 cm
- Šířka: 42 cm
- Délka: 83 cm

Rozměry sedačky:

- Výška od země po rukojeť rodiče (min. a max., pokud je nastavitelná): 100 cm - 103 cm - 106 cm
- Šířka nastavitelné podnožky: 32 cm
- Délka nastavitelné podnožky: 21 cm
- Šířka podnožky pro starší dítě: 33 cm
- Délka podnožky pro starší dítě: cca 8,5 cm
- Délka sedačky vleže (snížené opěradlo, zvednutá opěrka nohou): 90 cm
- Výška opěradla: 56 cm
- Šířka opěradla: 30 cm
- Šířka sedačky: 33 cm
- Hloubka sedačky: 21 cm

Vnější rozměry vaničky:

- Šířka: 41 cm
- Délka: 83 cm
- Hloubka: výška 23,5 cm, 62 cm se rozloženou stříškou, 31,5 cm se složenou stříškou

Rozměry matrace ve vaničce:

- Šířka: 32 cm
- Délka: 78 cm
- Tloušťka: přibližně 4,6 cm

Rozměry rámu:

- Výška: 32 cm
- Šířka: 60 cm
- Délka: 99 cm

Rozměry kočárku s vaničkou:

- Výška: 120 cm (po horní část vrchlíku)
- Šířka: 60 cm
- Délka: 99 cm

Vnitřní průměr držáku na pohár: 7,5 cm
Vzdálenost sedačky / vaničky od země: 59 cm

Hmotnost:

- rám se sportovním kočárkem: 14,3 kg,
- sedačka: 4,5 kg,
- rám: 9,8 kg,
- rám + sportovní kočárek: 14,3 kg,
- vanička: 5,9 kg,
- sedačka: 3,4 kg

Rozměry a hmotnost balení: 2 v 1: 51 x 41,5 x 86 cm; 23,5 kg

Přečtěte si na blogu: RECENZE KOČÁRKU Kinderkraft Everyday Kinderkraft je značkou, ktorá ponúka v prvom rade pekné ceny. Čo je super, ak ich skombinuje s pekným, moderným, nezastaralým dizajnom..…
Zobrazit více

Parametry

Výrobce KinderKraft
Typ kombinované
S odpružením ano
Počet dětí pro jedno dítě
Průměr předních kol 20 cm
Průměr zadních kol 30 cm
Se zatáčecími koly ano
Barva béžové
Modelový rok 2021
V dvojkombinaci ano
Nosnost 27 kg
Zobrazit více parametrů
Zobrazit další nabídky