Popis

Kingdom Come: Deliverance

Aktivace: 

Steam

Hodnocení: 

Lokalizace: 

       

KDE DOMOV MŮJ
Čechy - tento region v srdci Evropy je bohatý na kulturu, stříbro a robustní hrady. Po smrti milovaného císaře Karla IV. se království ponořilo do doby temna: válka, korupce a nesvár trhají tento klenot Svaté říše římské na kusy.
NAIVNÍ VÁCLAVKorunu zdědil jeden z Karlových synů Václav. Na rozdíl od svého otce je Václav naivní, sebestředný a nectižádostivý panovník. Jeho polorodý bratr a král maďarský, Zikmund zvaný Liška ryšavá, Václava vnímá jako slabocha. Zikmund, předstíraje dobrou vůli, se vydává do Čech a svého bratra unáší. Jelikož je trůn bez panovníka, Zikmund nyní může Čechy vydrancovat a zmocnit se jejich bohatství.
SYN KOVÁŘEUprostřed toho všeho chaosu jste vy - Jindřich, syn kováře. Váš mírumilovný život se ocitne v troskách po nájezdu žoldáků, který nařídil sám král Zikmund. Vaše vesnice lehla popelem a vy jste řízením hořkosladkého osudu jedním z několika málo lidí, kteří tento masakr přežili.
KRVAVÝ STŘETBez domova, bez rodiny a bez budoucnosti - ocitáte se ve službách šlechtice Racka Kobyly, který se staví na odpor této invazi. Osud vás vtahuje do tohoto krvavého střetu a zuřící občanské války, ve které bojujete za budoucnost Čech.
SOUBOJOVÝ SYSTÉMUnikátní soubojový systém vám dovolí bojovat mečem i lukem v duelech i velkých bitvách. Souboje jsou dlouhé a opravdu v nich pocítíte váhu vašeho meče a zbroje. Budete muset pečlivě plánovat a přemýšlet, jak protivníka zdolat. To vše pohání pokročilá technologie CryEngine.

SYSTÉMOVÉ POŽADAVKY

Minimální požadavky:

Procesor: Intel Core i5-2500K 3.3GHz, AMD Phenom II X4 940
Grafická karta: Nvidia GeForce GTX 660, AMD Radeon HD 7870
Operační paměť: 8 GB
Místo na pevném disku: 40 GB
Zvuková karta: integrovaná
Operační systém: Windows 7 nebo 8 (64bit)

Doporučené požadavky:

Procesor: Intel Core i7 3770 3,4 GHz, AMD FX-8350 4 GHz
Grafická karta: Nvidia GeForce GTX 1060, AMD Radeon RX 580
Operační paměť: 8 GB
Místo na pevném disku: 40 GB
Zvuková karta: Creative SOUND BLASTER Zx
Operační systém: Windows 7 nebo 8 (64bit)
Zobrazit více

Parametry

Multiplayer ne
Doporučený věk (PEGI) 18
Žánr RPG
Výrobce Warhorse Studios
Rok vydání 2018
Limitovaná/Sběratelská edice ne
Grafická karta 2048 MB
Procesor 3.3 GHz
Požadovaná RAM 8192 MB
Podpora OS Linux ne
Podpora OS X ne
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty