Popis

Kingdom Come: Deliverance (Royal Edition)

Obsah sběratelské edice hry:

Hra KCD Royal edition (hra+všechna DLC)
Figurka Terezy 15 cm
Odznak s logem
Film na Blu-ray Making of
Soundtrack
Oboustranný plakát
Kusově velmi limitovaná edice

Kingdom Come: Deliverance - Royal Edition obsahuje základní hru a všechna dosud vydaná rozšíření. Majitelé Royal Edition navíc získají přístup k chystanému obsahu „A Woman’s Lot“.Přehled obsahu Royal Edition:Všechny verze zaručují kompletní zážitek s Kingdom Come: Deliverance včetně následujícího:

Poklady minulosti

Poklady minulosti odemykají jedinečné mapy k pokladům a dodatečné zbroje pro Jindřicha.

Z popela

V roli novopečeného šafáře se hráč musí rozhodnout, které budovy se mají postavit jako první, jak přilákat nové lidi a jak vyřešit spory mezi občany. Bude také moct vzít na projížďku jednoho z nových koní, zahrát si kostky anebo si zajít do místní hospůdky – kterou zrovna nechal postavit.

Milostná dobrodružství Jana Ptáčka

Jindřichův přítel Jan Ptáček se zamiloval a potřebuje, aby mu Jindřich poradil, jak dobýt srdce krásné Karolíny. Celé se to ale zamotá víc, než by se dalo čekat.

Band of Bastards

V tomto rozšíření se hráč může přidat ke skupině žoldáků, které si Racek Kobyla najme, aby bránili jeho území. Jeho úkolem bude nejen žoldákům pomoct, ale také je pořádně postavit do latě.

A Woman’s Lot

Čtvrté a největší DLC, ve kterém vystupuje jako hratelná postava Jindřichova blízká kamarádka Tereza. Dále je přidán i pes jako pet.Čeští vývojáři vám představují realistickou RPG hru odehrávající se v české kotlině. Nejedná se o žádné fantasy s draky a kouzly, ale o drsný středověk, který vás vtáhne na cestu středověkou Evropou v čase nejistot a nepokojů.Čechy – tento region v srdci Evropy je bohatý na kulturu, stříbro a robustní hrady. Po smrti milovaného císaře Karla IV. se království ponořilo do doby temna: válka, korupce a nesvár trhají tento klenot Svaté říše římské na kusy.Korunu zdědil jeden z Karlových synů Václav. Na rozdíl od svého otce je Václav naivní, sebestředný a nectižádostivý panovník. Jeho polorodý bratr a král maďarský, Zikmund zvaný Liška ryšavá, Václava vnímá jako slabocha. Zikmund, předstíraje dobrou vůli, se vydává do Čech a svého bratra unáší. Jelikož je trůn bez panovníka, Zikmund nyní může Čechy vydrancovat a zmocnit se jejich bohatství.

Uprostřed toho všeho chaosu jste vy – Jindřich, syn kováře. Váš mírumilovný život se ocitne v troskách po nájezdu žoldáků, který nařídil sám král Zikmund. Vaše vesnice lehla popelem a vy jste řízením hořkosladkého osudu jedním z několika málo lidí, kteří tento masakr přežili.
Bez domova, bez rodiny a bez budoucnosti – ocitáte se ve službách šlechtice Racka Kobyly, který se staví na odpor této invazi. Osud vás vtahuje do tohoto krvavého střetu a zuřící občanské války, ve které bojujete za budoucnost Čech.
Vlastnosti hry:
Obrovský realistický otevřený svět: Majestátní hrady, rozsáhlá pole, to vše v moderní dechberoucí grafice.
Nelineární příběh: Plňte úkoly různým způsobem a pak čelte následkům svých rozhodnutí.
Náročné souboje: Na dálku, na blízko nebo pokradmu. Vyberte si zbraně a provádějte desítky jedinečných komb v bitvách, které jsou strhující a nemilosrdné zároveň.
Vývoj postavy: Vylepšujte si schopnosti, získejte nové perky a vyrábějte a vylepšujte si vlastní vybavení.
Dynamický svět: Vaše činy mají vliv na reakce lidí kolem vás. Bojujte, kraďte, svádějte, vyhrožujte, přesvědčujte či podplácejte. Je to jen na vás.
Historická přesnost: Setkejte se se skutečnými historickými postavami a užijte si věrnou atmosféru středověkých Čech.

Minimální požadavky:

Operační systém: Windows 7/8/8.1/10 64-bit
Procesor: Intel Core i3-6100 (2 * 3700)
Paměť: 8 GB RAM
Grafická karta: GeForce GTX 660, Radeon HD 7870
DirectX 11
Pevný disk: 40 GB
Zobrazit více

Parametry

Multiplayer ne
Doporučený věk (PEGI) 18
Žánr RPG
Výrobce Warhorse Studios
Rok vydání 2018
Game Of The Year (GOTY) ano
Limitovaná/Sběratelská edice ano
Grafická karta 2048 MB
Procesor 3.3 GHz
Požadovaná RAM 8192 MB
Podpora OS Linux ne
Podpora OS X ne
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty