Popis

KitchenAid 5KSMMGA

Typ příslušenství: masomlýnek

Mlýnek na maso je kompatibilní s jakýmkoli kuchyňským robotem KitchenAid.

Výrobek má odolnou, kovovou konstrukci.

Balení obsahuje jemný, střední a hrubý průtlačný kotouč, 2x nástavec na plnění klobás, čistící kartáč a pěchovadlo surovin.

Namele čerstvé maso pro přípravu klobás a hamburgerů, rozemele tvrdé sýry, namele pečivo na čerstvou strouhanku, dětem připraví přesnídávku a mnoho dalších použití.

Standardní příslušenství:

* Kovový mlýnek na potraviny. Kovový mlýnek na potraviny KitchenAid dokáže snadno a rychle zpracovat i ty nejnáročnější suroviny.

* Nůž z nerezové oceli. Umožňuje zpracování měkkých i tvrdých surovin.

* Jemný a střední průtlačný kotouč. Jemný (velikost oka 3 mm) a střední (velikost oka 4,5 mm) průtlačný kotouč: umožňuje mletí masa a suchého pečiva. Jemný průtlačný kotouč používejte pro výrobu paštik, dětských přesnídávek, pomazánek, hamburgerů, jemných klobás, atd. Střední průtlačný kotouč používejte pro výrobu hamburgerů, polévek, eintopfů (jídel z jednoho hrnce), karbanátků, atd.

* Hrubý průtlačný kotouč. 8 mm nůž na mletí masa (pro přípravu chili con carne, italských masových omáček k těstovinám, pikantních masových koláčů), zeleniny a sýrů.

* Nástavce a kotouč pro plnění klobás. Dva nástavce pro plnění klobás umožňují snadnou výrobu celé řady čerstvých a originálních uzenin.

* Čisticí kartáč a pěchovadlo surovin. Čisticí kartáč umožňuje snadno odstranit zbytky jídla z průtlačných kotoučů a ostatních částí mlýnku. Použijte pěchovadlo pro snadné zatlačování jakýchkoli surovin k mlecímu noži a průtlačným kotoučům.

Vlastnosti výhody

* Záruka - na toto příslušenství se vztahuje 2 roky záruky

* Kovový mlýnek pro mletí potravin s odolným designem - dokáže přeměnit různé suroviny na zdravé a čerstvé pokrmy. Namele čerstvé maso pro přípravu klobás a hamburgerů, rozemele tvrdé sýry, namele pečivo na čerstvou strouhanku a mnoho dalších použití. Lze ho vychladit v lednici nebo mrazničce pro udržení studené teploty během mletí, což umožňuje zachovat čerstvost mletého masa.

* Obsahuje průtlačné kotouče pro jemné, střední a hrubé mletí a 2 nástavce pro plnění klobás - umožňuje snadnou přípravu celé řady čerstvým a originálních pokrmů. Nabízí nekonečné možnosti.

* Obsahuje čistící kartáč - umožňuje snadno odstranit zbytky jídla z průtlačných kotoučů sít a ostatních částí.

* Navrženo speciálně pro spolupráci se všemi modely kuchyňských robotů KitchenAid - jednoduše upevněte na víceúčelovou upínací hlavu pro připojení přídavného příslušenství, poháněnou kuchyňským robotem. Umožňuje snadné a rychlé mletí potravin.

Rozměry výrobku:

Hmotnost (kg): 1.500

Výška (cm): 22.00

Šířka (cm): 14.00

Hloubka (cm): 22.00

Rozměry balení:

Hmotnost (kg): 2.500

Výška (cm): 16.00

Šířka (cm): 26.00

Hloubka (cm): 41.00

EAN: 5413184410001

Záruční doba: 24 měsíců
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Kitchenaid