90 %
(2 hodnocení)
Klarstein 1000 W 2.5 l Sekání Mixování
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
90 %
(2 hodnocení)
Klarstein 1000 W 2.5 l Sekání Mixování
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Klarstein Grandprix

Ladies and Gentlemen, please start your engines! S kuchyňským robotem Klarstein GrandPrix se kuchyň změní na závodní dráhu.

Razantní vaření je s kuchyňským robotem Klarstein GrandPrix úplně jednoduché, protože pod kapotou se skrývá výkon: výkon motoru 500 W a topný výkon 1000 W přivedou kombinované zařízení „do varu" při míchání, sekání, mixování, vaření a dušení jídel. Ať už jsou to polévky, těsto, saláty, omáčky nebo dušené jídlo - v hrnci na míchání z ušlechtilé oceli o objemu 2,5 l (pracovní kapacita 2 l) skončí každé jídlo na stupni vítězů. Přitom si člověk vždy zachová plnou kontrolu nad přípravou. Namísto pomocí nesčetných automatických programů se toto zařízení zapíná přímo rukou: 12 rychlostních stupňů, teploty od 30 do 120 °C a pracovní dobu mezi 1 sekundou až 90 minutami si vyberete jednoduše a intuitivně stisknutím tlačítka a regulačního kolečka. Klarstein GrandPrix Food Processor má přímo zabudovanou váhu. Tak bude vždy pánem své kuchyně a bude vařit jako opravdový profesionál. O ještě větší rozmanitost při přípravě nejrůznějších jídel se postará rozsáhlé příslušenství: nástavec na vaření v páře na šetrnou přípravu zeleniny nebo ryb, míchač ve tvaru motýla na míchání a mixování, nožový nástavec na přípravu rizota i vnitřní košík na vaření rýže nebo masa.

Díky kompaktním rozměrům nezabírá kuchyňský robot Klarstein GrandPrix skoro žádné místo na kuchyňské desce. O to více září jeho pochromovaná armatura. Ovládací pole připomínající kokpit uzavírá perfektní vzhled „elegance vysoce moderní kuchyňské formule". Klarstein GrandPrix termo vařič promění každou kuchyni na závodní dráhu perfektně uvařených jídel.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Klarstein
Příkon 1000 W
Objem hlavní nádoby 2.5 l
Sekání ano
Mixování ano
Vážení ano
Vaření v páře ano
Vaření polévek ano
Zobrazit více parametrů
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Podobné produkty